پرداخت نشدن حقوق ویلموتس رویکرد سیاسی از طرف فیفا است

دکتر رفیعی کارشناس حقوقی فوتبال ایران گفت:اگر فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) به دلیل اعمال تحریم های نظام بانکی اجازه واریز پرداختی ها را ندارد اما می تواند بنا به درخواست فدراسیون فوتبال ایران بخشی از مطالبات را واریز کند.

1398/07/21
|
13:09

به گزارش شبکه رادیویی ایران، دکتر رفیعی کارشناس حقوقی فوتبال ایران در گفت و گو با برنامه «ورزش ایران» از پرداخت نشدن حقوق و دستمزد مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران خبر داد و گفت: فدراسیون فوتبال ایران در حال حاضر به لحاظ مالی و تحریم های پولی و بانکی یکی از سخت ترین دوران های خود را می گذارند و این حجم انبوه از کمبود مالی و شرایط نابسامان اقتصادی تاکنون بی سابقه بوده است.
وی در ادامه با بیان اینکه فدراسیون جهانی فوتبال در پرداختی های خود یکسان عمل نمی کند افزود: اینکه فدراسیون جهانی فوتبال فیفا به برخی باشگاه ها نظیر استقلال و پدیده پرداختی ها را واریز می کند و به برخی دیگر نظیر مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران خیر؛ پس این یک ماجرای سیاسی است و برای تحت فشار دادن فوتبال ایران انجام می شود.
کارشناس حقوقی فوتبال ایران در بخش دیگر صحبت هایش گفت: مارک ویلموتس در لیست تحریم ها قرار ندارد و تابع اتحادیه اروپا است و در اتحادیه و در کشور خود صاحب حساب بانکی است.
وی خاطر نشان کرد: اگر فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) به دلیل اعمال تحریم های نظام بانکی اجازه واریز پرداختی ها را ندارد اما می تواند بنا به درخواست فدراسیون فوتبال ایران بخشی از مطالبات را واریز کند.
برنامه «ورزش ایران» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 19:00 با اجرای حسین معتمد هاشمی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع