مقام معظم رهبری بر امید آفرینی جامعه نخبه کشور تاکید فراوان داشتند

«دکتر اسماعیل قادری فر» رییس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری گفت: از نظر و دیدگاه مقام معظم رهبری تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی، اجتماعی و سیاسی کشور، استفاده از فکر و اندیشه و ظرفیت نخبگان کشور است.

1398/07/20
|
10:57

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روز چهارشنبه هفدهم مهر در دیدار دو هزار نفر از نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی، ادامه پیشرفت علمی کشور را در کوران حرکت پرشتاب علمی جهان، کاملاً ضروری و حیاتی خواندند و با اشاره به شوق سرشار، انگیزه تحسین برانگیز و اعتماد به نفس جوانان نخبه تأکید کردند: هر جوان نخبه پاره تن ایران عزیز ماست و برای رفع مشکلات نخبگان باید سند راهبردی امور نخبگان را کاملاً جدی اجرا و پیگیری کرد.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، برنامه «رویدادهای هفته» برای بررسی بیشتر فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع نخبگان کشور با «دکتر اسماعیل قادری فر» رییس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور، گفت و گو کرده است.
رییس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور در گفت و گو با رادیو ایران گفت: نکته مهم و برجسته فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع نخبگان کشور، تاکید ایشان بر امیدآفرینی جامعه نخبه کشور بوده که به نظر رهبر معظم انقلاب، این اقدام حرکت رو به رشد و تعالی ملت ایران را به دنبال خواهد داشت.
وی در ادامه افزود: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، جوانان نخبه ایرانی نباید از تلاش دشمنان برای دلسرد کردن آنان مایوس نشوند و همواره نقش آفرینی برجسته خود را در پیمودن راه تعالی جمهوری اسلامی طی کنند.
رییس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری در بخش دیگر خاطر نشان کرد: از نظر و دیدگاه مقام معظم رهبری تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی، اجتماعی و سیاسی کشور، استفاده از فکر و اندیشه و ظرفیت نخبگان کشور است.

برنامه رویدادهای هفته جمعه هر هفته ساعت 14:30 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع