جام جم وزیر و معاون وزارت دفاع میهمانان «بحث روز»

در آستانه روز صنعت دفاعی برنامه بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران میزبان امیر حاتمی و سردار قریشی به صورت حضوری و تلفنی خواهد بود.

1398/06/04
|
10:06

به گزارش جام جم آنلاین از رادیو ایران، در آستانه 31 مرداد سالروز تشکیل وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که به نام روز صنعت دفاعی نامگذاری گردیده است، برنامه بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران چهارشنبه 30 مرداد سال جاری میزبان دو مقام از خانواده بزرگ صنعت دفاعی است.

نخستین مهمان این برنامه، امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است که به صورت تلفنی در برنامه بحث روز حضور داشته و دیگر مهمان این برنامه، سردار سرتیپ پاسدار حجت الله قریشی؛ معاون آماد و پشتیبانی این وزارتخانه خواهد بود. تشریح آخرین کارها انجام شده و دستاوردهای دفاعی ودجا از جمله سامانه پدافند هوایی باور 373 که بنا به گفته وزیر دفاع قرار است 31 مرداد امسال رونمایی شود، محور گفتگوی بحث روز این هفته است.

گفتنی است؛ برنامه بحث روز کاری از گروه سیاسی رادیو ایران هر چهارشنبه در نیمه نخست سال از ساعت 11:55 تا 12 و 35 دقیقه تقدیم حضور مخاطبان می گردد.

شنوندگان عزیز این برنامه می توانند نظرات؛ سوالات؛ انتقادات و پیشنهادات خود را به وسیله سامانه پیامکی 30000900 با دست اندرکاران گروه سیاسی رادیو ایران مطرح کنند.

دسترسی سریع