المپیاد فیلمسازی نوجوانان آباده با استقبال روبرو شده است

رییس انجمن سینمای جوانان آباده در گفت و گو با برنامه حوض نقره رادیو ایران گفت: ایده پیاده شده در انجمن سینمای جوانان آباده اگر در سراسر ایران اجرا گردد، خروجی بهتری را در حوزه فیلمسازی خواهد داشت.

1398/05/26
|
13:46

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «زهرا رجایی» رییس انجمن سینمای جوانان آباده، در گفت و گو با برنامه «حوض نقره» درباره فعالیت های این انجمن و المپیاد فیلمسازی نوجوانان گفت: شرکت کنندگان در این المپیاد، اولین گروه نوجوانان هستند که دوره فیلمسازی را به شکلی حرفه ای آموزش می بینند.
وی در ادامه با بیان اینکه شرکت کنندگان، بخش مقدماتی المپیاد فیلمسازی را تا حد زیادی فرا گرفته اند، افزود: دانش آموختگان این دوره از کلاس ها فقط درس تدوین را آموزش ندیده اند و دوره این کلاس ها از شهریور ماه آغاز خواهد شد.
رییس انجمن سینمای جوانان آباده در بخش دیگر سخنانش در پاسخ به این پرسش که آیا ایده پردازی های انجمن سینمای جوانان آباده امکان گسترش در سراسر ایران را دارد یا خیر؟ گفت: اتفاقی که در انجمن سینمای جوانان آباده رخ داده و با استقبال و همراهی فراوان نیز روبرو بوده اگر در سراسر ایران اجرایی و عملیاتی گردد قطعا خروجی بهتری خواهد داشت.

برنامه حوض نقره جمعه هر هفته ساعت 17:00 با تهیه کنندگی عبدالله علایی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع