«شرط استخدام»، به مرحله نهایی جشنواره اتحادیه رادیو تلویزیونی آسیا-اقیانوسیه راه یافت

مستند «شرط استخدام»، اثری است که توسط راضیه حسینعلی تهیه کننده رادیو ایران تولید شده و این اثر به جمع آثار نهایی جشنواره ABU راه یافت

1398/04/03
|
15:26

از مجموع آثار ارسالی به اداره کل امور بین‎الملل سازمان صداوسیما، 15 اثر رادیویی و تلویزیونی انتخاب و به جشنواره اتحادیه رادیو تلویزیونی آسیا-اقیانوسیه امسال معرفی شده‎اند.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، مستند «شرط استخدام» به تهیه کنندگی راضیه حسینعلی به اتحادیه رادیو تلویزیونی آسیا-اقیانوسیه abu راه یافت.
راضیه حسینعلی تهیه این برنامه است و در گفت و گو با روابط عمومی رادیو ایران در خصوص این مستند که توانسته به این جشنواره مهم رادیو تلویزیونی راه یابد گفت: این مستند در مورد چند تن از مجرمینی است که توسط انسان های نیکوکار به جایگاه خوبی دست پیداکرده اند.
وی افزود: یکی از این مجرمین اکنون خودش کارآفرین صاحب نامی شده است، و دیگری مرکز مشاوره ترک اعتیاد دایر کرده است و به کسانی که گرفتار اعتیاد هستند برای ترک این مشکل به آنها خدمت رسانی می کند.
حسینعلی در پایان گفت: هدفم از تولید این کار ترویج فرهنگ اعتماد سازی، ایثار و فداکاری بود. ما اهالی رسانه می توانیم با ساخت اینگونه مستندها در بهبود شرایط جامعه نقش مهمی را ایفا کنیم.

دسترسی سریع