خبرگزاری صدا و سیما افتتاح بیمارستان تخصصی صحرایی امروز

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران گفت: بیش از 170 فروند شناور به مناطق سیل زده اعزام کرده ایم

1398/01/20
|
15:24

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی شبکه رادیویی ایران؛ دریادار علیرضا تنگسیری با اشاره به شرایط کمک رسانی به مناطق سیل زده افزود: نیروی دریایی سپاه بعد از ابلاغ فرمانده معظم کل قوا برای کمک رسانی نیرو‌های مسلح به مردم، وارد عمل شد و چند روزی است که در خدمت مردم خوزستان هستیم.
وی ادامه داد: نیروی دریایی سپاه در گلستان هم بیمارستان داشت و قایق‌هایی را به شیراز و خوزستان اعزام کردیم و با تمام توان حاضر شدیم.
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با بهره گیری از بسیج دریایی که به تازگی در نیروی دریایی سپاه شکل گرفته است در منطقه سیل زده حاضر شدیم.
دریادار تنگسیری یادآور شد: بیش از 170 فروند شناور اعزام کرده ایم و این تعداد بیشتر هم خواهد شد.
وی افزود: بیمارستان تخصصی صحرایی امروز در خوزستان افتتاح می‌شود که بتوانیم به مردم خوزستان کمک رسانی کنیم.
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه همدلی نیرو‌های مسلح در این شرایط با مردم مشابه دوران دفاع مقدس است، گفت: حضور مردم و نیرو‌های مسلح در کمک رسانی به سیل زدگان بی نظیر بود و این اراده در دفاع از کشور هم وجود دارد که ما به عنوان یک سرباز در آب‌های خیلج فارس حاضر می‌شویم و این آمادگی در بین تمامی نیرو‌های مسلح وجود دارد.
برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه ساعت 6 و 35 دقیقه با اجرای نوید نوروزی و تهیه کنندگی آرمان ستوده پخش می‌شود.

دسترسی سریع