ایرنا «منوچهر هادی» مهمان کافه هنر رادیو ایران

تهران- ایرنا- «منوچهر هادی» کارگردان مطرح سینمای ایران که در این سالها، کارگردانی پر فروش ترین فیلم های سینمای ایران را در کارنامه خود داشته است، امروز سوم دی ماه، مهمان کافه هنر رادیو ایران خواهد بود.

1397/10/08
|
14:10

به گزارش دوشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، منوچهر هادی در برنامه امروز کافه هنر رادیو ایران، از دلایل استقبال مخاطب ایرانی از سینمای کمدی خواهد گفت.
هادی متولد 28 مرداد ماه سال 1351 در تهران است، او پس از گرفتن دیپلم وارد عرصه هنر شد و کارهای متنوعی همچون بازیگری، دستیاری کارگردان و تدارکات را آموخت و این روزها به عنوان کارگردان در سینما و تلویزیون فعالیت می کند.
هادی در سال 1385، اولین فیلمش، «تلاطم» را ساخت و در همین سال موفق شد 4 تله فیلم دیگر با نام‌های «آخرین روز ماه»، «تصادف»، «فرصت‌های فردا» و «کوچه محجوب» را بسازد که علاوه بر کارگردانی، نویسندگی آن‌ها را نیز عهده‌دار بوده‌ است.
او کارگردان فیلم‌هایی نظیر «قرنطینه»، «یکی می خواد باهات حرف بزنه»، «زندگی جای دیگری‌ست» و «کارگر ساده نیازمندیم» نیز بوده است.
«زهرا صالحی» تهیه کننده کافه هنر درباره با برنامه امروز گفت: کافه هنر میزبان منوچهر هادی و همچنین نادر برهانی مرند، دبیر جشنواره تئاتر فجر خواهد بود و برهانی مرند در برنامه امروز از کمیت و کیفیت جشنواره تئاتر فجر خواهد گفت.
وی افزود: گزارش هنرهای سنتی از تینا میر کریمی، آیتم شعر انقلاب با اجرای فریبا یوسفی و رویدادهای فرهنگی روز از دیگر بخش های برنامه امروز کافه هنر است.
کافه هنر از شنبه تا چهارشنبه با اجرای شهاب شهرزاد ساعت 15:50از رادیو ایران موج FM ردیف 90 مگاهرتز و موج AM ردیف 558 کیلوهرتز پخش می شود.
فراهنگ**9210** 1055

دسترسی سریع