خبرگزاری صدا و سیما پریچهر بهروان و علیرضا جاویدنیا مجریان «یلدا و لبخند»

ویژه برنامه «یلدا و لبخند» برای سومین سال متوالی با اجرای پریچهر بهروان و علیرضا جاوید نیا در شب یلدا مهمان خانه‌های مردم می‌شود.

1397/10/01
|
15:40

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی رادیو ایران، تهیه کننده «یلدا و لبخند» از حضور پریچهر بهروان صدای خاطره انگیز صبح جمعه با شما در برنامه خبر داد و گفت: وی در کنار علیرضا جاوید نیا اجرای برنامه را بر عهده خواهد داشت.

ساجد قدوسیان در خصوص محتوای برنامه افزود: این برنامه بخش‌های متنوعی دارد در هر ساعت توسط صدا‌های ماندگار و پیشکسوت همچون استاد امیر نوری، بهروز رضوی و دکتر رشید کاکاوند تفألی به دیوان حافظ خواهیم داشت.

وی از حضور مهمانان ویژه‌ای که شگفتانه برنامه خواهند بود خبر داد و گفت: مستند‌های جذاب و شنیدنی از آیین شب یلدا در بخش‌های مختلف کشور پخش خواهیم کرد، همچنین بخش‌های طنز از دیگر بخش‌های شنیدنی «یلدا و لبخند» هستند.

قدوسیان با اشاره به قسمت بخش‌های ویژه در خصوص شب یلدا در کشور‌های پارسی زبان گفت: برای نخستین بار برنامه «یلدا و لبخند» با مشارکت «برنامه پارسی» گویان تهیه می‌شود و محمد اسماعیل پور تهیه کننده برنامه پارسی گویان به عنوان مشاور برنامه بخش‌هایی را برای برنامه «یلدا و لبخند» تهیه کرده است که در برنامه پخش خواهد شد.

وی در پایان گفت: سال‌های پیش این برنامه تا ساعت 23 ادامه داشت، اما امسال به دلیل استقبال و درخواست مخاطبان، این برنامه تا ساعت 24 ادامه خواهد داشت.

علیرضا جاوید نیا بعد از پشت سرگذاشتن دوران نقاهت بیماری قلبی؛ با این برنامه دوباره به اجرای رادیویی باز می‌شود.

یلدا و لبخند جمعه 30 آذر ساعت 19 از رادیو ایران روی موج اف ام ردیف 90 مگاهرتز و موج‌ای ام ردیف ردیف 558 کیلوهرتز پخش می‌شود.

دسترسی سریع