بررسی تاریخچه و پیشینه جنبش دانشجویی در بحث روز

به مناسبت روز شانزدهم آذر روز دانشجو، در برنامه بحث روز رادیو ایران تاریخچه و پیشینه جنبش دانشجویی ، مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

1397/09/14
|
12:09

به گزارش روابط عمومی رادیو ایران، با نزدیک شدن به شانزدهم آذر روز دانشجو برنامه بحث روز تاریخچه و پیشینه جنبش دانشجویی، عملکرد این جنبش در مقاطع قبل و بعد از انقلاب و ویژگی های حرکت های دانشجویی مانند عدالت خواهی ، آرمانخواهی و استکبارستیزی و انقلابی گری را بررسی می کند .
همچنین بررسی مطالبات مردم و رهبری از دانشجویان، نقش دانشجو در آگاهی بخشی به جامعه و بیداری آن، نقش دانشجو در مبارزه با مفاسد سیاسی و اجتماعی و اقتصادی جامعه و تهدیدات و آسیب های پیش روی جنبش دانشجویی، برخی دیگر از محورهای برنامه امروز بحث روز است .
گفتنی است برنامه بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران به سردبیری جهانگیر پیری و اجرای دکتر محمد رضا قربانی و حضور حجت الاسلام علی رحمانی مشاور رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های کشور و دکتر حمید بالایی جانشین سازمان بسیج دانشجویی کشور چهارشنبه ساعت 12:40 از این شبکه پخش می شود.
شایان ذکراست؛ علاقمندان به برنامه های سیاسی و دفاعی می توانند نظرات و سوالات و دیدگاه های خود را از طریق شماره تلفن های 22040086 – 22050009 و شماره پیام گیر 30000900 اعلام نمایند.

دسترسی سریع