سخنگوی سازمان تعزیرات حكومتی در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» جریمه های سنگین متوجه گرانفروشی واحدهای لبنی خواهد بود

«یاسر رایگانی» سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران

1397/09/14
|
10:25

به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ «یاسر رایگانی» سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران درباره گرانفروشی برخی واحدهای لبنی و جریمه هایی که سازمان تعزیرات در نظر گرفته است گفت : تا زمانی که قیمت ها به قبل برنگردد، سازمان تعزیرات حکومتی نظارت و جریمه های خود را دنبال می کند.
وی در ادامه افزود : برخی واحدهای لبنی که قیمت را افزایش داده اند می گویند نمی توانیم قیمت ها را کاهش دهیم و در این زمینه باید گفت اگر این واحدها مشکلی دارند، مشکلشان باید حل شود اما نباید به مردم فشار وارد شود.
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی درباره اینکه گفته می شود مواد اولیه گران به دست تولیدکنندگان می رسد، تصریح کرد : مواد اولیه نه تنها گران نشده ، بلکه ارزان هم شده است.
رایگانی در این گفت و گوی رادیویی با برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران خاطرنشان کرد : تا زمانی که افزایش قیمت قانونی نباشد و بر اساس تشخیص ستاد تنظیم بازار صورت نگیرد، سازمان تعزیرات حکومتی با گرانفروشی مقابله می کند.
و/م

دسترسی سریع