ایرنا تجلیل از بزرگان طنز رادیو در آستانه سالگرد درگذشت «نوذری»

تهران- ایرنا- در آستانه 16 آذر ماه، سیزدهمین سالگرد درگذشت منوچهر نوذری، مراسم تجلیل از «پیشکسوتان طنز رادیو» با حضور هنرمندان برنامه «صبح جمعه با شما»، در حالی برگزار شد که «منوچهر اسماعیلی» گفت نوذری فقط طناز نبود.

1397/09/12
|
11:48

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، این مراسم در روز 11آذر ماه در استودیو شماره ‌ یک ساختمان شهدای رادیو و با حضورحمید شاه آبادی معاون صدا و محمد جعفر محمدزاده مدیر رادیو ایران و پیشکسوتان برنامه «صبح جمعه با شما» و مدیران ارشد و هنرمندان صدا و سیما برگزار شد.

** آیتم های زنده از برنامه صبح جمعه با شما
در این مراسم که‌ مجریانش نسیم رفیعی و علیرضا جاویدنیا بودند، هر کدام از کاراکتر های برنامه صبح جمعه با شما به روی سن آمده و آیتمی مخصوص به خود را اجرا کردند.
بیوک میرزایی، داوود منفرد، پریچهر بهروان، اصغر سمسارزاده از جمله هنرمندانی بودند که مسئولیت اجرای آیتم های زنده برخی از قسمت های این برنامه رادیویی را به عهده داشتند.

** بازسازی ماجرای آقای ملون
یکی از آیتم های ویژه این برنامه بازسازی یک اجرای قدیمی به نام « ماجراهای آقای ملون» که خیلی از مخاطبان رادیو این برنامه را با نام آقای دست و دل باز می شناختند بود. این آیتم با صدای زنده یاد منوچهر نوذری در نقش ملون و اجرای جاویدنیا در نقش لطیف و نقش نازیلا خانم در برنامه صبح جمعه با شما بود.

** اشک های نوذری را دیدم
«منوچهر اسماعیلی» هنرمند پیشکسوت دوبله در این مراسم به روی سن رفت و گفت: من بارها با نوذری کار کردم و بارها در حین دوبله قطره های اشک را روی چهره او دیدم. نوذری همیشه طناز نبود. او غم را می فهمید. به نظر من او دلبر بود.

** گفت برای مال دنیا اشک نریز
«پریچهر بهروان» از جمله دوبلر ها و گوینده های مجرب صدا و سیما درباره زنده یاد نوذری در این مراسم گفت: یک بار یکی از عزیزانم با ماشینم تصادف کرد من ناخواسته شروع به گریه کردم استاد نوذری اشک هایم را دید و گفت دختر هیچ وقت به خاطر مال دنیا گریه نکن.

دسترسی سریع