خبرگزاری مهر منوچهر نوذری مردم را در زمان جنگ خنداند

مراسم یادبود زنده یاد منوچهر نوذری با حضور اهالی رادیو برگزار شد.

1397/09/12
|
11:43

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم بزرگداشت و یادبود زنده یاد منوچهر نوذری طنزپرداز، دوبلور، مجری و بازیگر، امروز یکشنبه 11 آذر با حضور اهالی رادیو در محل ساختمان شهدای رادیو برگزار شد.

منوچهر اسماعیلی دوبلور پیشکسوت در این مراسم عنوان کرد: همه ویژگی های منوچهر نوذری خاطره است چراکه ما بیش از 50 سال در دوبله با هم کار کردیم.
وی با اشاره به اینکه یکی دو بار این افتخار را داشته که به طور مستقیم در رادیو با منوچهر نوذری کار کند، گفت: من از سال 44 با او همکار بودم زمانی که او به عنوان گوینده تراز اول، مدیر دوبلاژ و طناز برای نقش هایی مثل جک لمون فعالیت کرد.

این دوبلور عنوان کرد: من در آخرین سال های حضورش با او در یک برنامه رادیویی به اسم «سرزمین نور» همکاری داشتم که وسط برنامه دیدم اشک از چشمانش جاری شده است و فهمیدم او فقط طناز نبود بلکه دلبر بود. من نمی دانم به ایرج عزیز درباره پدرش که یک ایران او را دوست داشتند چه بگویم؛ پدر عزیزی که او از دست داد و داغش به دل همه ماند.
ایرج نوذری فرزند منوچهر نوذری نیز در این مراسم با خواندن شعری از پدرش یاد کرد که مصرعی از آن اینگونه بود «چه توفیقی از این بهتر که خلقی را بخندانی».

وی در ادامه گفت: چگونه در جایگاهی قرار بگیرم که روزی پدرم در آن مستقر بود و چگونه سخنی بگویم که زمانی پدرم این سخنان را بیان کرد.

در بخشی از این مراسم از زنده یاد ابوالفضل زرویی نصرآباد نیز یاد شد و به احترام وی سکوت کردند.

دسترسی سریع