خبرگزاری فارس «منوچهر نوذری» زمانی مردم را می‌خنداند که هیچکس نمی‌خندید

ایرج نوذری فرزند زنده یاد «منوچهر نوذری» پیشکسوت رادیو در سخنانی گفت: پدر مردم را در زمان جنگ خنداند زمانی که هیچکس نمی‌خندید.

1397/09/12
|
11:40

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، مراسم بزرگداشت منوچهر نوذری و همچنین تجلیل از 2 پیشکسوت برنامه «صبح جمعه با شما» امروز در رادیو برگزار شد.

بنا بر این گزارش، مراسم با آیتم نمایشی صبح جمعه با شما آغاز شد و در کنار گویندگانی که پشت تریبون قرار گرفتند، عکسی از منوچهر نوذری روی پایه خودنمایی می‌کرد‌‌‌.
برای ضبط این برنامه حمید شاه آبادی معاون صدا، محمدجعفر محمدزاده مدیر شبکه رادیو ایران، محمد احسانی مدیر شبکه نسیم، منوچهر اسماعیلی، ایرج نوذری، فرزاد حسنی، پریچهر بهروان، علیرضا جاویدنیا، بیوک میرزایی، افشین مقراضی، داود منفرد، نسیم رفیعی، اصغر سمسارزاده، عباس محبی و .... حضور داشتند.

در یکی از این آیتم‌ها گویندگان اصلی این برنامه بروی سن آمده و در سیزدهمین سالگرد فقدان مرحوم نوذری هر کدام شعری کوتاه خواندند و تکه «نوذری یادت بخیر» نیز در میان شعر مدام تکرار می‌شد.

بخش بعدی این مراسم به پخش قسمت‌های کوتاهی از مسابقه هفته با اجرای نوذری و ضبط آیتم‌هایی با حضور زنده یاد نوذری اختصاص یافت.
** جاویدنیا: نوذری در کار و حرفه خود دقیق بود

جاویدنیا در ادامه این مراسم با اشاره به فقدان نوذری گفت: همه ما ادامه دهنده راه زنده یاد نوذری هستیم و مردم در کوچه و بازار هرکدام از ما را در خیابان می‌بینند بلا استثناء می‌گویند روح منوچهر نوذری شاد.

دسترسی سریع