خبرگزاری صدا و سیما بزرگداشت منوچهر نوذری در برنامه صبح جمعه با شما

مراسم بزرگداشت و پاسداشت از هنرنمایی زنده یاد منوچهر نوذری در برنامه صبح جمعه با شما امروز با حضور ایرج منوچهری فرزند وی و جمعی از پیشکسوتان و اهالی برنامه صبح جمعه با شما در استودیویی شماره یک رادیو ایران برگزار شد.

1397/09/12
|
11:18

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سردبیر و تهیه کننده در نشست «هنرمندان پیشکسوت برنامه صبح جمعه با شما گفت: از آنجا که احترام به پیشکسوتان همواره سرلوحۀ کار ما در برنامۀ صبح جمعه با شما بوده و هست و ان شاءالله نیز خواهد بود طبق سنوات گذشته ، از یک یا دو پیشکسوت در عرصۀ برنامۀ صبح جمعه با شما قدردانی خواهیم کرد.

ساجد قدوسیان افزود: در حاشیه مراسم بزرگداشت استاد نوذری از دو تن از چهره‌های بنام و ماندگار عرصۀ بازیگری طنز و بزرگانی که نقش ویژه‌ای در پیشبرد برنامۀ صبح جمعه با شما تا به امروز داشتند و هم اکنون هم از افراد بسیار تاثیرگذار این برنامه هستند، «علیرضا جاوید نیا و عباس محبی» تجلیل شد.

وی گفت: از جمله یکی از بخش‌های بسیار ویژه‌ای که در نظر گرفته شده است، بازسازی یکی از نمایش‌هایی است که مرحوم استاد منوچهر نوذری در آن هنرنمایی کرده بود.

16 آذر سالگرد درگذشت منوچهر نوذری نابغه عرصه هنر و طنز ایران است، نام زنده یاد منوچهر نوذری با برنامه صبح جمعه با شما گره خورده است و به این مناسبت امروز ضبط تولید برنامه روز جمعه به یاد زنده یاد منوچهری اختصاص یافت.

دسترسی سریع