از عدالت اجتماعی تا سیاست خارجی در «ایران امروز»

ویژه برنامه انتخاباتی «ایران امروز» چهار شنبه 30خرداد با حضور حسن میرزاخانی(اصولگرا) و عبدالرئوف قادری (اصلاح طلب) در خصوص برنامه های دولت آینده برای حل مشكلات كشور گفت و گو می كنند.

1403/03/30
|
10:53
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، ویژه برنامه «ایران امروز» با حضور نمایندگان دو جناح اصلاح طلب و اصولگرا، از ویژگی های رقابت انتخاباتی معیار می گوید.

این برنامه در روزهای گذشته از سیاست خارجی، عدالت آموزشی و برنامه های دیگر دولت آینده با حضور نمایندگان اصولگرا و اصلاح طلب گفت.

عاطفه اقتداری تهیه كننده «ایران امروز» با بیان اینكه این برنامه با رویكرد مناظره و طرح سوالات چالشی این امكان را برای مخاطب فراهم می كند كه شناخت و درك عمیق تری از دیدگاه های نامزدهای ریاست جمهوری برای حل مشكلات كشور پیدا كند، افزود: در برنامه روز چهارشنبه 30خرداد با حضور حسن میرزاخانی (اصولگرا) و عبدالرئف قادری (اصلاح طلب) در خصوص برنامه های بهبود فضای كسب و كار دولت آینده گفت و گو خواهیم كرد.

شایان ذكر است ویژه برنامه انتخاباتی «ایران امروز» به تهیه كنندگی عاطفه اقتداری و اجرای رضا فرخی به صورت زنده، شنبه تا چهارشنبه‌ ساعت 12:40 از رادیو ایران و همزمان به شكل تصویری از تارنمای رادیو ایران و كارافزار ایرانصدا هم تقدیم مخاطبان گرامی این شبكه رادیویی می‌گردد.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع