معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم مهمان رادیو ایران می شود

پنج شنبه 16 آذر، ویژه برنامه «حماسه دانایی» ساعت 9:00 از رادیو ایران تقدیم می شود.

1402/09/15
|
10:48
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، شانزدهم آذر، روز دانشجو نامگذاری شده است، به همین مناسبت رادیو ایران با حضور دكتر عبدالحسین كلانتری معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم و جمعی از دانشجویان نخبه و جهادی ویژه برنامه «حماسه دانایی» را تقدیم می كند.

زینب برومند تهیه كننده ویژه برنامه «حماسه دانایی» بیان كرد: این برنامه با حضور كارشناسان تاریخ انقلاب به تاریخچه این روز و دلیل نامگذاری آن می پردازد و در ادامه اساتید دانشگاه درباره اهمیت این روز و نقش دانشگاه در پیروزی انقلاب اسلامی صحبت خواهند كرد.

وی ادامه داد: میزبان دكتر عبدالحسین كلانتری معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم و جمعی از دانشجویان نخبه و جهادی خواهیم بود و به بررسی پیشرفت های علمی كشور و نقش دانشجویان به عنوان رزمندگان جبهه مقدم و پرچمداران علم و دانش در جمهوری اسلامی ایران خواهیم پرداخت.

گفتنی است گزارشگران رادیو ایران و سایر استان ها در دانشگاه های مختلف با دانشجویان گفت و گو خواهند كرد و برای برنامه «حماسه دانایی» از نقاط مختلف ایران گزارش ارسال خواهند كرد.

«حماسه دانایی» به تهیه كنندگی زینب برومند، اجرای بتول نجفی و آرش احمدی و هماهنگی فرزاد محمدی روز پنج شنبه 16 آذر ساعت 9:00 از رادیو ایران پخش می شود


تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع