دفاع مقدس روایت «صبح آن روز» در رادیو ایران

همزمان با سالروز شهادت «مجید شهریاری» چهارشنبه هشتم آذر، ویژه برنامه «صبح آن روز» از رادیو ایران تقدیم می‌شود.

1402/09/11
|
16:46
|

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، در اولین دقایق شروع وقت كاری هشتمین روز آذرماه 1389، كه همه اهالی خانواده دانشگاه شهید بهشتی امیدوارانه و به شوق اعتلای دانش و میهن اسلامی، به سوی دانشگاه روانه بودند، ناگهان ابتدا صدای انفجاری و سپس خبر شهادت دكتر «مجید شهریاری» خاطر‌ها را پریشان نمود.

مهدی زالزاده تهیه كننده ویژه برنامه «صبح آن روز» بیان كرد: حركت مستمر دكتر «مجید شهریاری» برای پیشرفت كشور از ویژگی‌های برجسته این دانشمند شهید بودكه باید همواره الگوی جوانان كشور باشد.

وی ادامه داد: كار جهادی و مداوم، اتكا به خود و توان داخلی، خودكفایی و تلاش برای استقلال و قطع رشته‌های وابستگی از دیگر درس‌هایی است كه می‌توانیم از «شهید شهریاری» بیاموزیم. «شهید شهریاری» در كنار توانمندی برجسته علمی، یك شخصیت مذهبی بود و برجستگی این بعد از شخصیت او متاثر از توكلش به خدا و تمسكش به آموزه‌های اسلام بود؛ و سرانجام این دانشمند فرزانه و استاد فیزیك هسته‌ای دانشگاه شهید بهشتی در هشتم آذر سال 1389 توسط عوامل رژیم صهیونیستی و با همكاری اطلاعاتی منافقین در یك عملیات تروریستی به درجه رفیع شهادت نائل شد.

گفتنی است ویژه برنامه «صبح آن روز» چهارشنبه 8 آذر به تهیه كنندگی مهدی زالزاده و اجرای مینا مولایی ساعت 13:30 از رادیو ایران پخش می‌شود.

دسترسی سریع