ایسنا آغاز ثبت‌نام مسابقه گویندگی و بازیگری رادیو

ثبت نام فصل شانزدهم مسابقه رادیویی «یك دو صدا» با موضوع گویندگی رادیو و بازیگری رادیو از 28 آبان آغاز شد و تا 30‌ام همین ماه ادامه دارد.

1402/08/29
|
10:06
|

به گزارش ایسنا به نقل از شبكه رادیویی ایران، ساجد قدوسیان، تهیه‌كننده مسابقه استعدادیابی «یك دو صدا» ضمن اعلام خبر ثبت‌نام فصل شانزدهم این مسابقه بیان كرد: در طول برگزاری فصل‌های گذشته مسابقه همواره شاهد بودیم كه بسیاری از علاقمندان به دلیل دوری راه و مشكلاتی از این قبیل امكان حضور در مسابقه را نداشتند كه پس از ضبط و پخش 13 فصل، این موضوع باعث شد تا این بار گروه برنامه‌ساز «یك دو صدا» به استان‌های مختلف سفر كنند و شرایط حضور برای علاقه‌مندان در استان‌های دیگر را فراهم كنند.

وی ادامه داد: این امر با همكاری مراكز صداوسیمای استان ها انجام می‌شود و در سومین سفر پس از استان های قزوین و اصفهان، مقصد ما استان آذربایجان غربی شهر خوی خواهد بود تا فصل شانزدهم به میزبانی شهر خوی، برای علاقمندان ساكن در استان آذربایجان غربی برگزار شود.

تهیه‌كننده مسابقه «یك دو صدا» تصریح كرد: زمان ثبت‌نام فصل شانزدهم تا سی‌ام آبان 1402 تعیین شده و این مسابقه اوایل آذر ماه در شهر خوی تولید می‌شود و طبق برنامه‌ریزی انجام شده از اوایل دی ماه سال جاری روی آنتن رادیو ایران و رادیو آذربایجان غربی می‌رود.

وی همچنین در پایان از حمایت‌های اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار خوی در تدارك تولید و میزبانی این برنامه در شهر خوی قدردانی كرد.

علاقه‌مندان می توانند برای ثبت نام فصل شانزدهم مسابقه استعدادیابی «یك دو صدا» و كسب اطلاعات بیشتر به نشانی b2n.ir/12seda.radioiran مراجعه كنند.

دسترسی سریع