تجدید پیمان با رسول مهربانی ها به مناسبت هفته وحدت در رادیو ایران

رادیو ایران با آغاز «هفته وحدت» در برنامه های مختلف این شبكه رادیویی به شرح زیر به این مهم می پردازد.

1402/07/08
|
11:50
|

برنامه صبح گاهی «سلام صبح بخیر» از شنبه 8 مهر تا سه شنبه 11 مهر، همزمان با میلاد رسول مهربانی هر روز از طریق ارتباط با استان های مختلف به اهمیت «هفته وحدت» می پردازد.«سلام صبح بخیر» این هفته به تهیه كنندگی حسین معصومی و اجرای آرش احمدی از شنبه تا پنج شنبه ساعت 6:15 تقدیم می شود.

برنامه اذانگاهی «به افق آفتاب» نیز با حضور حجت الاسلام وحیدی به جایگاه «هفته وحدت» می پردازد. «به افق آفتاب» این هفته به تهیه كنندگی عبدالله علایی و با اجرای محمد اطهری شنبه تا جمعه ساعت 11:25 روانه آنتن می شود.

برنامه موسیقیایی «گلبانگ» با پخش موسیقی های مختلف به گرامیداشت «هفته وحدت» می پردازد.«گلبانگ» به تهیه كنندگی ندا حاجی اسماعیلی و اجرای مریم نشیبا از شنبه تا پنج شنبه ساعت 15:00 تقدیم مخاطبان رادیو ایران می شود.

«باغ هنر» نیز با مرور آثار هنری ساخته شده و نوشته شده برای حضرت محمد (ص) به گرامیداشت «هفته وحدت» می پردازد.«باغ هنر» این هفته به تهیه كنندگی عبدالله علایی وبا اجرای شهاب شهرزاد از شنبه تا چهارشنبه ساعت 16:00 از رادیو ایران پخش می شود.

برنامه عصر گاهی «ایرانشهر» نیز دربخشی از برنامه به صورت ویژه به موضوع «هفته وحدت» می پردازد.«ایرانشهر» این هفته به تهیه كنندگی متین السادت فیروزی و اجرای مهرناز فقیهی بعد از خبر ساعت 17:00 تقدیم می شود.

ویژه برنامه «وحدتی كه هست» به مناسبت هفته وحدت از رادیو ایران پخش می شود این برنامه به بررسی معنای وحدت، می پردازد. این برنامه از شنبه 8 مهرتا سه شنبه 11 مهر ساعت 20:15 به روی آنتن رادیو ایران می رود.

برنامه «هفته های ایرانی» با تمركز بر گرامیداشت «هفته وحدت» با همكاری صدا و سیمای استان گلستان (هشتم، نهم و یازدهم) مهر ساعت 22:00 از رادیو ایران موج اف ام ردیف 90 مگاهرتز و موج ای ام ردیف 558 كیلوهرتز تقدیم می شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع