ایسنا گرامیداشت روز پزشك در رادیو

شبكه‌های مختلف رادیویی ضمن گرامیداشت روز پزشك، از یك نسخه ورزشی برای بیماری‌ها و دلایل اقبال مردم ایران به رشته‌های پزشكی گرفته تا نقد گرانی خدمات پزشكی می‌گویند.

1402/06/07
|
14:55
|

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی معاونت صدا؛ رادیو در روز بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشك ویژه برنامه‌هایی را تدارك دیده است كه بدین شرح می‌باشد:

«دستان پر مهر» رادیو سلامت
برنامه «دستان پر مهر» به مناسبت روز پزشك ساعت 18 تا 20 به صورت زنده به روی آنتن شبكه سلامت می‌رود. در این برنامه ضمن معرفی دستاورد‌های پزشكی با هدف تكریم و گرامیداشت پزشكان زحمتكش تهیه و پخش می‌شود. گفتگو با چهره‌های پزشكی، گرامیداشت مدافعان سلامت، چهره‌های ماندگار، بخش‌های طنز و گفتگو با پزشكان فعال در بیمارستان‌ها نظر گرفته شده است.

برنامه «دكتر جان سلام»، با محوریت روز پزشك و بزرگداشت مقام پزشكان روز چهارشنبه از ساعت 9 صبح به مدت 165 دقیقه با بخش‌هایی همچون عطار باشی (مراجعه به عطاری و گرفتن نسخه‌های خود تجویزی و مشكلات عدیده)، یادمان (یادبود پزشكانی كه در قید حیات نیستند)، اتاق آقای وزیر (مستند گزارشی از روند كاری وزارت بهداشت و صحبت با پزشكان)، حبیب، پیش به سوی تخصص (حضور در محل كار و زندگی یك رزیدنت)، خوش قریحه ها، گام بلند (دستاورد‌های بزرگ حوزه پزشكی اخیر) و بسته گزارشی و بخش‌های متنوع نمایشی تقدیم شنوندگان می‌شود.

دسترسی سریع