فارس انعكاس جام‌جهانی فوتبال در ویژه برنامه‌های رادیو ایران

شبكه رادیویی ایران با برنامه‌هایی نظیر «وقت اضافه» و «ورزش ایران» به صورت ویژه به وضعیت تیم‌ملی ایران و همچنین جام‌جهانی 2022 می‌پردازد.

1401/08/26
|
11:52
|

به گزارش خبرگزاری فارس، «وقت اضافه» با اجرای محمدحسین معتمد هاشمی و كارشناسی محمد بهشتی، جمعه‌ها ساعت 20 پخش می‌شود. احسان زارع، تهیه‌كننده این برنامه گفت: برنامه «وقت اضافه» اتفاقات و حواشی مهم فوتبال ایران و جهان را بررسی می‌كند. این برنامه در ایام جام‌جهانی به صورت ویژه به این رویداد می‌‌پردازد. زمان برنامه یك ساعت است و ما 30 دقیقه از آن را به جام‌جهانی اختصاص می‌دهیم و با قطر و همچنین كارشناسان و پیشكسوتان فوتبال ارتباط برقرار می‌كنیم. یك كارشناس و یك خبرنگار هم هر هفته در استودیوی برنامه حضور خواهند داشت.

كارشناس به تناوب با توجه به رویدادهای جام‌جهانی عوض می‌شود اما خبرنگاری كه حضور دارد، موضوعات و حواشی جام‌جهانی را مدام رصد و تقدیم علاقه‌مندان می‌كند. به گونه‌ای كه اگر مخاطبان برنامه‌های «وقت اضافه» و «ورزش ایران» را بشنوند، نكته‌ای را از جام‌جهانی ازدست نخواهند داد.

تهیه‌كننده برنامه «ورزش ایران» ادامه می‌دهد: این برنامه هر روز بعد از خبر ساعت 19 و 5 دقیقه پخش می‌شود. در این برنامه خبرنگار ما میزبان یكی از اهالی فوتبال است. ما قبل از این‌كه سوت سومین بازی هر روز حوالی 19 و 30 دقیقه زده شود، درباره‌اش صحبت می‌كنیم و به حواشی مختلف می‌پردازیم.

سعی می‌كنیم در این خلال تمامی اطلاعاتی كه شنوندگان رادیو به آن احتیاج دارند مخصوصا در آن ساعتی كه خیلی‌ها در خودروی خودشان، یا مغازه رادیو را بشنوند. تمامی اطلاعات جام جهانی را ارائه بدهیم.و یك بخش كامل و جامعی از اطلاعات جام جهانی داشته باشیم.

دسترسی سریع