صبا یادمان زنده‌یاد كریمخانی در فصل یازدهم «یك دو صدا»

یادمان زنده‌یاد كریمخانی در فصل یازدهم «یك دو صدا»

1401/07/03
|
10:28
|

به گزارش صبا به نقل از شبكه رادیویی ایران، فصل یازدهم از مسابقه «یك دو صدا» به تهیه‌كنندگی ساجد قدوسیان با یادمان زنده‌یاد محمدعلی كریمخانی پخش می‌شود.

ساجد قدوسیان تهیه‌كننده مسابقه «یك دو صدا» بیان كرد: در این فصل به چهار رشته تعزیه خوانی، نقالی مذهبی، شعر عاشورایی و مداحی می پردازیم و با توجه به اینكه امسال اولین محرمی است كه زنده یاد محمدعلی كریمخانی مداح اهل بیت در بین ما نیستند، این فصل را یادمان استاد كریمخانی قرار دادیم و از آنجایی كه آخرین برنامه این فصل مصادف با سالروز شهادت امام رضا (ع) پخش می شود، تدارك ویژه ای دیده‌ایم چرا كه مردم زنده‌یاد كریمخانی را با نوای گرم «آمدم ای شاه پناهم بده» بیشتر می شناسند.

داوران فصل یازدهم مسابقه «یك دو صدا» را محمد گلریز خواننده، مدرس آواز و كارشناس نغمه های عاشورایی، مرشد ابوالفضل ورمزیار نقال، پرده خوان و پژوهشگر، حسین متولیان شاعر، نویسنده و پژوهشگر و ساجد قدوسیان كارگردان، نویسنده، بازیگر و برنامه ساز رادیو تشكیل می‌دهند.

ویژه برنامه «یك دو صدا» در روزهای پایانی ماه صفر از شنبه دوم مهر تا پنجم مهر آخرین روز ماه صفر ساعت 20:00 ویژه یادمان زنده‌یاد كریمخانی پخش می شود و بعد از پایان ماه صفر به روال گذشته از شنبه تا چهارشنبه به تهیه‌كنندگی ساجد قدوسیان ساعت 20:00 از رادیو ایران پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع