فارس دبیر كمیته امداد و نجات اربعین: 35 مركز درمانی در عراق آماده ارائه خدمات به زائران است

دبیر كمیته امداد و نجات ستاد اربعین گفت: بیشتر افرادی كه به مراكز درمانی مراجعه كرده‌اند دچار گرمازدگی شده‌اند. توصیه می‌شود زائران در ساعت و زمان‌های گرم از تردد بپرهیزند و از مایعات خنك استفاده كنند.

1401/06/21
|
16:18
|

به گزارش خبرگزاری فارس، «سید علی مرعشی» دبیر كمیته امداد و نجات ستاد اربعین در برنامه «سلام صبح بخیر» از حضور زائران در كربلا و نجف و برنامه های كمیته امداد و نجات ستاد اربعین صحبت كرد و گفت: كمیته امداد و نجات ستاد اربعین در مراسم امسال ، 35 مركز درمانی را ایجاد كرده است كه از این تعداد، 7 مركز درمانی در كربلا، 7 مركز در نجف و 15 مركز نیز در مسیر راه نجف تا كربلا مستقر شده است.

وی با بیان اینكه مراكز درمانی مستقر در عراق روزانه 70 نفر را معاینه می‌كنند، گفت: بیشتر افرادی كه به مراكز درمانی مراجعه كرده‌اند دچار گرمازدگی شده‌اند. توصیه می‌شود زائران در ساعت و زمان‌های گرم از تردد بپرهیزند و از مایعات خنك استفاده كنند.

دبیر كمیته امداد و نجات ستاد اربعین خاطر نشان كرد: افرادی كه هم اكنون در ایران هستند و قصد سفر به كربلا را دارند توصیه می‌شود داروهای مورد نیاز خود را حتما همراه خود داشته باشند.

دسترسی سریع