بیشتر تولیدات هنری استان خوزستان در حوزه دفاع مقدس است

امجد جلالی گفت: هنرمندان استان خوزستان در نمایش های دفاع مقدس ایده های نوآورانه دارند، این ایده ها در جشنواره ها همه شگفت زده می كند.

1401/03/03
|
13:12
|

نمایش «وقتی به تكبر می‌رسی سقوط می‌كنی» نوشته عبدالهادی الجرف است.

این اثر نمایشی كه با موضوع صلح جهانی و بحث مقاومت كشورهای اسلامی است، مورد توجه مخاطبان و منتقدان تئاتر كشور تونس و جشنواره «جندوبه» قرار گرفته است.

به گزارش شبكه رادیویی ایران، امجد جلالی بازیگر تئاتر، رادیو و سینما در ویژه برنامه «فتح نامه خرمشهر» به موفقیت های این اثر نمایشی پرداخت و گفت: این اثر نمایشی در ابتدا در جشنواره بین المللی تئاتر عربی در شهرستان سوسنگرد به نمایش در آمد و برگزیده آن جشنواره شد.

وی در ادامه به موضوع این نمایش اشاره كرد و گفت: این نمایش ضد جنگ و ضد صهیونیست كه صلح و دوستی را دنبال می كند به فعالیت های تروریستی گروهگ داعش گریزی زده است.

این بازیگر تئاتر، رادیو و سینما در بخش دیگر سخنانش خاطر نشان كرد: «وقتی به تكبر می‌رسی سقوط می‌كنی» در جشنواره بین المللی تئاتر فجر نمایش مشترك ایران و عراق بوده و سه نفر از هنرمندان عراق در آن حضور داشته اند.

امجد در بخش دیگر در پاسخ به این پرسش كه علی رغم همه مشكلات، آیا چشم انداز خوبی برای تئاتر دفاع مقدس خوزستان وجود دارد یا خیر؟ گفت: هنرمندان استان خوزستان در نمایش های دفاع مقدس ایده های نوآورانه دارند، این ایده ها در جشنواره ها همه شگفت زده می كند.

ویژه برنامه «فتح نامه خرمشهر» روز سه شنبه 3 خرداد ساعت 9:00 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع