جام جم انلاین واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس، فرایند زمانبری است

رییس فراکسیون ورزش مجلس گفت: نظام جامع باشگاه داری که در قالب لایحه از دولت درخواست شده بود به زودی شکل قانونی خواهد گرفت.

1400/10/27
|
12:19

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه رادیویی ایران، «محمد فروردین» رییس فراکسیون ورزش مجلس به بحث حذف پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا پرداخت و گفت: دلیل حذف این دو باشگاه قدیمی از لیگ قهرمانان آسیا، موضوعی است که مجلس در حال بررسی آن است.

وی با بیان اینکه مدیریت چنین پدیده ای عظیمی نباید به دست افراد ناتوان سپرده شود، افزود: کسانی که صلاحیت، توانایی و شایستگی کار دارند و برای حل مشکلات فوتبال دارای برنامه مدون هستند، باید مدیریت کار را بر عهده گیرند.

فرودین اضافه کرد: امروز افرادی که در راس فوتبال کشور هستند خود مسبب این موضوعات هستند و برای فوتبال، بیشتر معضل و مشکل ایجاد می‌کنند.

رییس فراکسیون ورزش مجلس بخش دیگر صحبت هایش را به واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی اختصاص داد و گفت: مجلس، نظام جامع باشگاه داری را در قالب لایحه از دولت درخواست کرده بود این لایحه که مراحل کار را گذارنیده است به زودی شکل قانونی خواهد گرفت، پس از قانونی شدن این طرح بحث واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس پیگیری خواهد شد.

وی خاطر با تاکید بر اینکه واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس، فرایند زمانبری است، افزود: واگذاری دو تیم پرسپولیس و استقلال البته با شرایطی که در نظام باشگاه داری دیده شده تنها راهکار برون رفت از این معضل است.

دسترسی سریع