«یادگار بزرگ» را از رادیو ایران بشنوید

پنج شنبه 4 آذر، در آستانه تشکیل روز بسیج به فرمان امام خمینی (ره) ، شنونده ویژه برنامه «یادگار بزرگ» از رادیو ایران باشید.

1400/09/04
|
08:05

به گزارش شبکه رادیویی ایران، مریم هدیه لو تهیه کننده ویژه برنامه «یادگار بزرگ» گفت: این برنامه با موضوع کارکردهای بسیج، در فضای مجازی و بین الملل پخش می شود.
وی در خصوص اهمیت بسیج در فضای مجازی ادامه داد: فناوری ارتباطات و اطلاعات و انقلاب کامپیوتری و اینترنتی، در چند سال اخیر تغییرات وسیع و سریعی در جنبه های مختلف زندگی جوامع اعم از فرهنگی اجتماعی، اقتصادی و یا سیاسی پدید آورده است.
هدیه لو افزود: بسیاری از اندیشمندان، تأثیرات شگرف این پدیده نوین قرن معاصر در امنیت و استقلال ملی تا به آنجا است که کشورهای پیشتاز این عرصه، فاتحان جهان نوین و بهره مندان، نتیجه دستاوردهای بشری خواهند بود و آن دسته از کشورها که از این مهم غافل باشند، در زمره مغلوبان این دوره از تاریخ محسوب گشته، منابع آنها دستخوش تاراج گردیده و سرنوشتشان توسط دیگران رقم خواهد خورد.
این تهیه کننده رادیویی خاطرنشان کرد: از این رو، ورود توانمند به این عرصه، دیگر یک انتخاب نبوده و الزامی تاریخی است.
وی تصریح کرد: در ویژه برنامه «یادگار بزرگ» میزبان دکتر محمد علی مومنی ها مسئول بین الملل سازمان بسیج مستضعفین و مسلم معین رئیس سازمان فضای مجازی بسیج می شویم و در خصوص کارکردهای بسیج و اهمیت آن در فضای مجازی خواهیم گفت.
گفتنی است این برنامه با اجرای زهرا تقی ملا پنج شنبه 4 آذر ساعت 17:35 از رادیو ایران پخش می شود
تنظیم کننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع