مرتضی ظهیری در رادیو ایران: آذری جهرمی، شکایتی از فرهاد مجیدی نداشته است

مرتضی ظهیری خبرنگار ورزشی گفت: رای صادر شده برای فرهاد مجیدی اگر به دلیل تشویش اذهان عمومی بوده، طبق قانون نمی توان به علت جریمه فرد از حضور در ورزشگاه منع شود.

1400/07/01
|
19:20

سرمربی باشگاه استقلال با رای کمیته اخلاق از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه منع شده است و فعالیت وی صرفا پس از اجرای حکم و با اخذ تاییدیه از کمیته اخلاق امکانپذیر خواهد بود.

به گزارش شبکه رادیویی ایران، مرتضی ظهیری خبرنگار ورزشی در برنامه «ورزش ایران» در واکنش به این خبر گفت: کمیته اخلاق به عنوان یکی ارکان مهم در فدراسیون فوتبال که هدفش مبارزه با فساد و مقابله با تشویش اذهان است بدون بیان دلیل، حکمی را صادر می کند که موجب التهاب در فضای ورزش شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه اگر کمیته اخلاق دلیل صدور این حکم را آشکار را بیان می کرد فضا کمی بهبود می یافت، افزود: هواداران تیم استقلال که در چند ماه اخیر از وضعیت مدیریت در باشگاه گله مند بودند این روزها دوگانگی بیشتری نسبت به باشگاه پیدا کرده اند

مرتضی ظهیری در بخش دیگر برنامه، با بیان اینکه وزیر سابق ارتباطات، شکایت خود از فرهاد مجیدی را تکذیب کرده است، گفت: اگر این رای به دلیل تشویش اذهان عمومی صادر شده، طبق قانون نمی توان به علت جریمه، فرد را از حضور در ورزشگاه منع کرد.

برنامه «ورزش ایران» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 19:٠5 با اجرای ایمان آرزه از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع