اعلام آمادگی بنیاد نیکوکاری دکتر نوربخش برای واکسیناسیون نیازمندان و مدافعان سلامت

بنیاد نیکوکاری دکتر سید تقی نوربخش مدیرعامل فقید سازمان تأمین اجتماعی، برای واکسیناسیون اقشار محروم و مدافعان سلامت اعلام آمادگی کرد.

1400/06/17
|
14:40

در اطلاعیه صادر شده از سوی این بنیاد با گرامی‌داشت یاد و خاطر هموطنان درگذشته ناشی از بیماری منحوس کرونا و تقدیر از تلاش‌های ارزنده‌ی مدافعان سلامت آمده است: خوشبختانه، این بنیاد با همراهی جمعی از اعضای کادر درمان توانسته است در ایام سوگواری اربعین و ماه صفر، در دو مرحله نسبت به واکسیناسیون دوستداران اهل بیت و خادمان حرم امام‌زاده صالح (ع) و سایر بقاع متبرکه‌ی شمیرانات اقدام کند.
در ادامه‌ی این اطلاعیه می‌خوانیم: در آستانه‌ی اربعین حسینی و با آغاز ماه صفر، آماده‌ایم تا با اعزام پزشک ناظر و نیروهای داوطلب خود، به مناطق محروم و مراکز درمانی، نسبت به تسریع در امر واکسیناسیون این اقشار محترم اقدام کنیم. بدیهی است، حضور در جمع‌های یاد شده پس از هماهنگی با مراکز مسئول در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سایر ارگان‌های مسئول انجام می‌شود.
گفتنی است دکتر سید تقی نوربخش 24 آبان سال 97 حین بازدید از پروژه‌های استان گلستان، در ثر تصادف رانندگی دار فانی را وداع گفت. مرحوم نوربخش سابقه مدیر عاملی سازمان تامین اجتماعی، عضویت هیئت مدیره و قائم مقامِ مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، قائم مقام رئیس کل سازمان نظام پزشکی و رئیس انجمن جراحان ارتوپدی ایران را در کارنامه فعالیت های خود داشت.
روابط‌عمومی بنیاد نیکوکاری دکتر نوربخش

دسترسی سریع