در همسان سازی حقوق بازنشستگان هیچ تبعیضی نباید وجود داشته باشد

عضو هیات مدیره کانون بازنشستگان شهر تهران گفت: برای از بین بردن شکاف میان بازنشستگان، دولت قول مساعد داده در ارائه بودجه جدید به مجلس، بودجه ای به سازمان تامین اجتماعی اختصاص داده شود.

1399/12/10
|
11:38

به گزارش شبکه رادیویی ایران، علی اکبر عیوضی عضو هیات مدیره کانون بازنشستگان شهر تهران در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: این طرح که مرحله اول آن در مرداد ماه سال جاری اجرا شد میان بازنشستگان تامین اجتماعی و بازنشستگان لشکری و کشوری شکافی را ایجاد کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه در مرحله اول، بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی تنها 30 درصد از مبلغ تعیین شده را دریافت کردند، افزود: این اتفاق نوعی نارضایتی را در جامعه بوجود آورد.

عضو هیات مدیره کانون بازنشستگان با تاکید بر اینکه در بحث همسان سازی حقوق بازنشستگان هیچ تبعیضی نباید وجود داشته باشد، افزود: دولت قول مساعد داده در ارائه بودجه جدید به مجلس، برای حل این شکاف، بودجه ای به سازمان تامین اختصاص داده شود.

برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنج شنبه هر هفته 6:35 به تهیه کنندگی زهرا قائدی و آرمان ستوده و اجرای محمد نظری و سعید توکلی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع