رادیو انقلاب از تمام ساختارهای برنامه سازی استفاده خواهد کرد

دکتر علی بخشی زاده معاون صدای رسانه ملی گفت: رادیو با بازخوانی اندیشه های امام، رهبری و بزرگان انقلاب، می تواند دستور کار برای سه قوه و سازمان ها مشخص کند.

1399/11/01
|
09:48

به گزارش شبکه رادیویی ایران، دکتر علی بخشی زاده معاون صدای رسانه ملی در گفت و گوی اختصاصی با نوید دانشور گزارشگر رادیو ایران از افتتاح رادیو انقلاب خبر داد و گفت: رادیو انقلاب ضمن تببین گفتمان امامین انقلاب اسلامی به بازخوانی حوادث انقلاب اسلامی خواهد پرداخت.

وی در ادامه افزود: چالش های انقلاب در 41 سال اخیر و شبهاتی که برای نسل جوان در خصوص ماهیت انقلاب اسلامی به وجود آمده در این شبکه رادیویی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

دکتر علی بخشی زاده در بخش دیگر صحبت هایش به ساختارهای برنامه سازی این شبکه اشاره کرد و گفت: رادیو انقلاب ساختارهای مختلف برنامه سازی به ویژه ساختار مستند را مورد استفاده قرار می دهد.

معاون صدای جمهوری اسلامی ایران بخش دیگر صحبت هایش را به برنامه تاریخ شفاهی انقلاب اختصاص داد و افزود: در تاریخ شفاهی انقلاب اسلامی کسانی که در ایجاد انقلاب اسلامی نقش داشته اند، شرکت خواهند کرد.

دکتر بخشی زاده در پایان صحبت هایش خاطر نشان کرد: رادیو با بازخوانی اندیشه های امام، رهبری و بزرگان انقلاب باید می تواند دستور کار برای سه قوه و سازمان ها مشخص کند.

دسترسی سریع