تقدیر از زهره سربازی از رادیو ایران برای اثر، «کتابخانه ایران در کافه هنر»

نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه در بخش مواد تبلیغی، رادیو ایران را به دلیل فعالیت های برنامه «کافه هنر» برای ترویج کتابخوانی مورد تقدیر قرار داد

1399/10/24
|
12:20

به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ اختتامیه نوزدهمین جشنواره « کتاب و رسانه » با حضور جمعی از مسئولان فرهنگی و دست اندرکاران رسانه‌ها، یکشنبه 23 دی در ساختمان شهدای رادیوی سازمان صدا و سیما برگزار شد.

در اختتامیه این جشنواره آثار متعددی در بخش های مختلف مورد تقدیر قرار گرفتند که از رادیو ایران برنامه «کافه هنر» با عنوان «کتابخانه ایران در کافه هنر» به عنوان برترین برنامه معرفی شد و از تهیه کننده این برنامه «زهره سربازی» تقدیر شد.

گفتنی است پویش «کتابخانه ایران» به معرفی کتابخانه های کشور پرداخت و در قالب تعامل از از ظرفیت «ایرانیاران» همان گزارشگران افتخاری رادیو ایران بهره برد.

در حقیقت برنامه «کافه هنر» با تعامل بین مخاطبان رادیو ایران ، توانست صدای صدها کتابخانه ایران را به گوش مردم ایران برساند.

یادآور می شود، نوزدهمین دوره جشنواره کتاب و رسانه با دبیری امیدعلی مسعودی برگزار شد. در این جشنواره دکتر حسن خجسته رئیس هیات داوران و دکتر رجبعلی سالاریان رئیس هیات اجرایی بودند.

دسترسی سریع