تقدیر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از شبکه رادیویی ایران

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس روز یکشنبه 21 دی با حضور در معاونت صدای رسانه ملی از مدیر شبکه‌ رادیویی تقدیر کرد.

1399/10/22
|
13:09

به گزارش شبکه رادیویی ایران، سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس صبح روز یکشنبه 21 دی با حضور در بخش صدای رسانه ملی با علی بخشی‌زاده معاون صدای رسانه‌ ملی و مدیران شبکه های رادیویی دیدار کرد.

همچنین در این مراسم که در راستای افزایش تعامل و همکاری میان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و معاونت صدای رسانه‌ ملی صورت گرفت بر تبیین ارزش‌های دفاع مقدس، نشر فرهنگ و هویت دفاع مقدس، ترویج مکتب شهید سلیمانی و جبهه مقاومت تاکید شد.

سردار کارگر در انتهای این مراسم از دکتر محمدجعفر محمدزاده مدیر شبکه‌ رادیویی ایران به جهت فعالیت‌های تبیین کننده و محتوایی موثر در هفته دفاع مقدس قدردانی کرد.

گفتنی است رادیو ایران در ایام دفاع مقدس با برنامه «پلاک هشت» حضور موثری در فضای رسانه ای کشور داشت. از دیگر برنامه های رادیو ایران می توان به «خیابان ایران» و همینطور برگزاری «پویش قهرمان» من در اولین سالگرد عروج سردار حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه های رادیو ایران می توانند به تارنمای رادیو ایران به نشانی radioiran.ir مراجعه کنند و ما را در فضای مجازی با نام رادیو ایران بیابند.

دسترسی سریع