شهید محسن فخری زاده دانشمندی متعهد، متخصص و ولایتمدار

معاون فرهنگی و روابط عمومی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: شهید دکتر محسن فخری زاده در مواجهه با ویروس کرونا و تولید واکسن اقدامات خوب و ارزنده ای را انجام داد.

1399/09/08
|
11:17

به گزارش شبکه رادیویی ایران، امیر سرتیپ عبدی معاون فرهنگی و روابط عمومی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح درباره ترور و به شهادت رسیدن دکتر محسن فخری زاده گفت: تروریست ها در حادثه تاسف بار روز گذشته بار دیگر کینه و دشمنی خود را با ایران نشان دادند.
وی ادامه داد: روز جمعه هفتم آذر خودروی محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع مورد حمله قرار گرفت که پس از درگیری تیم حفاظتی او با گروه های تروریستی دچار جراحت شد.
معاون فرهنگی و روابط عمومی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افزود: متاسفانه به دلیل جراحت بالا، وی به درجه رفیع شهادت نائل شد.
امیر سرتیپ عبدی در بخش دیگر صحبت هایش خاطر نشان کرد: دکتر محسن فخری زاده دانشمندی متعهد، متخصص، ولایتمدار بود و در مواجهه با ویروس کرونا و تولید واکسن اقدامات خوبی را انجام داد.
برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی آرمان ستوده و زهرا قائدی و اجرای سعید توکلی و محمد نظری از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع