ویژه برنامه های هفته بسیج در رادیو ایران

با نزدیک شدن به پنجم آذر؛ سالروز تشکیل بسیج مستضعفان و هفته بسیج، رادیو ایران از شنبه اول آذر در برنامه های مختلف به دستاوردهای بسیج در عرصه های گوناگون می پردازد.

1399/08/28
|
12:29

«سلام صبح بخیر» با مسئولین سازمان بسیج مستضعفین و سرداران بسیجی گفت و گو می کند. این برنامه از شنبه تا پنج شنبه ساعت 6:35 از رادیو ایران پخش می شود.

«خانه و خانواده» با مادران شهدا گفت و گو می کند و از همکاری بانوان در پایگاه های بسیج برای تولید ماسک و تامین مایحتاج نیازمندان می گوید. خانه و خانواده از شنبه تا چهارشنبه ساعت 09:00 از رادیو ایران پخش می شود.

«نمودار» از بسیج سازندگی و اشتغال زایی در مناطق محروم می گوید. این برنامه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:20 پخش می شود.

«به افق آفتاب» فعالیت های پایگاه های فرهنگی بسیج در مساجد را انعکاس می دهد. این برنامه هر روز ساعت 11:25 پخش می شود.

برنامه «پلاک هشت» در این هفته به صورت ویژه با رزمندگان و فرماندهان 8 سال دفاع مقدس در خصوص نقش بسیج در دوران دفاع مقدس گفت و گو می کند.
همچنین از جنگ نرم و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن توسط بسیجیان خواهد گفت.
«پلاک هشت» این هفته به تهیه کنندگی شهاب نادری از شنبه ساعت 13:30 از رادیو ایران پخش می شود.

برنامه «کافه هنر» با شاعران و هنرمندان شعر و ادبیات موسیقی، تئاتر و سینمای بسیج و دفاع مقدس گفت و گو می کند.کافه هنر از شنبه تا چهارشنبه ساعت 16:00 پخش می شود.

«ایرانشهر» نیز از تفکر بسیجی برای حل مشکلات می گوید. این برنامه از شنبه تا چهارشنبه بعد از خبر ساعت 17:00 از رادیو ایران پخش می شود.

«حوض نقره» که جمعه ها ساعت 18:00 پخش می شود به بررسی سینمای بسیج و دفاع مقدس می پردازد.

گفتنی است در برنامه های دیگر رادیو ایران نیز با توجه به هفته بسیج و مسولیت برنامه ها به تلاش های بسیج گران پرداخته می شود.

دسترسی سریع