نیروی انتظامی همیشه همیار و کمک رسان مردم بوده است

معاون هماهنگ کننده فرماندهی یگان های ویژه ناجا در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران گفت: فعالیت های ناجا در راستای ارتقای امنیت،کمک به مردم و تامین نظم و برقراری بهتر امنیت در کشور انجام می شود.

1399/07/30
|
09:11

به گزارش شبکه رادیویی ایران، سرهنگ پاسدار سلمان قلی زاده معاون هماهنگ کننده فرماندهی یگان های ویژه ناجا در برنامه «سلام صبح بخیر» به شرح بخشی از ماموریت های یگان های ویژه ناجا پرداخت و گفت: یگان های ویژه ناجا همواره خدمت گذار مردم و نظام اسلامی بوده است.
وی در ادامه عملیات مردم یاری را یکی از فعالیت های مهم یگان های ویژه برشمرد و افزود: یگان های ویژه ناجا با تمام قدرت و توان در مواقع لزوم نظیر سیل، زلزله و اربعین با افتخار همیار و کمک رسان مردم بوده است.
سرهنگ قلی زاده در بخش دیگر صحبت هایش، رهایی گروگان و مقابله با تروریسم را از دیگر فعالیت های مهم ناجا دانست و گفت: این دو ماموریت مهم ناجا در راستای ارتقای امنیت،کمک به مردم و تامین نظم و برقراری بهتر امنیت در کشور انجام می شود.
برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «آرمان ستوده» و «زهرا قائدی» و اجرای «سعید توکلی» و «حامد جوادزاده» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع