هوانیروز ایران، در عملیات خیبر فرشتگان نجات شدند

رییس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: هوانیروز ایران که در تمامی عملیات های ارتش، سپاه و همه بحران ها حضوری فعال داشته است، در عملیات خیبر شبانه 19 هزار رزمنده را به جزایر مجنون منتقل کرد.

1399/07/02
|
14:54

به گزارش شبکه رادیویی ایران، امیر سرتیپ دوم محمدرضا فولادی رییس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در برنامه پلاک هشت درباره عملیات خیبر گفت: عملیات خیبر نخستین عملیات بود که نیروهای مسلح ایران در حوزه آب و خاک انجام دادند در این عملیات گروه هوانیروز حماسه های فراوانی خلق کردند.
وی در ادامه افزود: هوانیروز ایران که در تمامی عملیات های ارتش، سپاه و همه بحران ها حضوری فعال داشته است، در عملیات خیبر شبانه 19 هزار رزمنده را به جزایر مجنون منتقل کرد.
رییس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بخش دیگر خاطر نشان کرد: در دوران دفاع مقدس هوانیروز ایران بدون برخورداری از تجهیزات دید در شب اقدامات خود را انجام دادند و در نزد رزمندگان به فرشتگان نجات و هواپیروز معروف شدند.
برنامه پلاک هشت برنامه «پلاک هشت» در هفته دفاع مقدس هر روز به غیر از جمعه ساعت 12:40 با اجرای کیوان همتی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع