قضاوت درباره عملکرد تیم سپاهان زود است تماشاگران صبر پیشه کنند

بازیکن پیشکسوت سپاهان گفت:محرم نوید کیا برای موفقیت در تیم سپاهان باید علاوه بر تغییر شیوه بازی، بازیکنان تیم خود نیز را تغییر دهد.

1399/07/02
|
07:32

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «مجید بصیرت»، بازیکن پیشکسوت سپاهان در برنامه «ورزش ایران» به تیم سپاهان در دو بازی اخیر در رقابت های قهرمانی جام باشگاه های آسیا اشاره کرد و گفت: هیج مربی نمی تواند در این مقطع زمانی تیم را تغییر دهد از این رو قضاوت درباره عملکرد محرم نوید کیا کمی زود به نظر می رسد.
وی در ادامه با بیان اینکه مبتلا شدن دو بازیکن تیم سپاهان به کرونا شرایط را برای تیم سخت کرده است، افزود: هواداران و تماشگران سپاهان صبر پیشه کنند و به تیم فرصت دهند تا با تغییر شیوه بازی خود شرایط بهبود بخشند.
بازیکن پیشکسوت سپاهان بخش دیگر صحبت هایش را به مهمترین چالش محرم نوید کیا در سپاهان اختصاص داد و گفت: محرم نوید کیا برای موفقیت خود در تیم سپاهان باید علاوه بر تغییر شیوه بازی، بازیکنان تیم خود نیز را تغییر دهد.
برنامه ورزش ایران شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 19:05 به تهیه کنندگی «محمد کیانی» و «احسان زارع» و اجرای «ایمان آرزه» و «حسین معتمد هاشمی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع