هومن خیاط در پنجشنبه جمعه رادیو ایران گفت : لوک خوش شانس را هنوز تماشا می کنم

هومن خیاط گوینده، دوبلور در برنامه پنج شنبه جمعه گفت: آرزو دارم هیچ بیماری در دنیا نباشد و هیچ جنگی در جهان رخ ندهد...

1399/04/21
|
10:53

هومن خیاط گوینده، دوبلور، خواننده، مجری و بازیگر تئاتر است.
این هنرمند جوان ایرانی که این روزها به دلیل شیوع ویروس کرونا خود را موظف به رعایت اصول بهداشتی می داند، روز پنج شنبه نوزدهم تیر همراه با ماسک میهمان برنامه پنج شنبه، جمعه با اجرای منصور ضابطیان شد.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، این هنرمند و دوبلور جوان که بیشتر شهرتش از کارتون و صدا پیشگی اش است، در پاسخ به این پرسش که برای هومن خیاط چه کارتونی خاطره انگیز بوده است؛ گفت: کارتون‌های زیادی برای من خاطره انگیزاست. یکی از این‌ها لوک خوش شانس است و هنوز هم نگاه می‌کنم. بابا لنگ دراز را هم خیلی دوست داشتم.
وی در ادامه با بیان اینکه بچه‌های امروز کارتون‌های آن زمان را دوست ندارند، افزود: ریتم، قصه و جزییاتی که الان در شخصیت ها وارد شده، خیلی متفاوت از گذشته است.
او ادامه داد: در مورد انیمیشن «داستان اسباب بازی‌ها» این مورد صدق می‌کند. در شخصیت انیمیشن‌های قدیمی دهان شخصیت‌ها یکسان تکان می‌خورد اما امروز هر صدایی شخصیت تولید می‌کند باید دوبلور هم تکرار کند.
این هنرمند و دوبلور جوان بخش دیگر صحبت هایش را به دوبلورهای قدیمی اختصاص و گفت: دوبلورهای قدیمی مثل آقای عبادی و آقای عرفانی خوب و شگفت‌انگیز بودند که به درستی و با صدای خوب این کارتون‌ها را دوبله می‌کردند.
هومن خیاط در پایان گفت: آرزو دارم هیچ بیماری در دنیا نباشد و هیچ جنگی در جهان رخ ندهد و همچنین از زباله و حیوانی آزاری نیز خبری نباشد.
در ادامه می شنوید.
برنامه پنجشنبه جمعه، پنج شنبه و جمعه ساعت 22:00 به تهیه کنندگی زهرا قائدی و اجرای منصور ضابطیان از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع