مهمانی امسال خدا، مهمانی خصوصی است

آیت الله العظمی مکارم شیرازی مرجع عالیقدر شیعه در برنامه قرار آسمانی گفتند: امسال قرآن خوانی ها، خواندن دعای ابوحمزه و اقامه نماز شب، می تواند به شکل انفرادی و خصوصی برگزار می شود.

1399/02/16
|
12:44

به گزارش شبکه رادیویی ایران، آیت الله العظمی مکارم شیرازی مرجع عالیقدر شیعه در برنامه قرار آسمانی رادیو ایران به شرایط ویژه ماه مبارک رمضان امسال اشاره کردند و گفتند: امسال مردم در حالی به میهمانی خدا رفته اند که به دلیل شیوع ویروس کرونا، درب تمامی مراکز مذهبی همچون مساجد، زیارتگاه ها و اماکن متبرکه به رویشان بسته شده است.
ایشان در ادامه با تاکید بر اینکه خدا از رگ گردن نیز به ما نزدیکتر است، افزودند: وقتی پروردگار در قلب ما جای دارد، در خلوت و تنهایی خود نیز می توانیم با معبودمان دعا و راز و نیاز کنیم.
آیت الله العظمی مکارم شیرازی در ادامه با بیان اینکه مهمانی امسال خدا مهمانی خصوصی است افزودند: امسال قرآن خوانی ها، خواندن دعای ابوحمزه و اقامه نماز شب، به صورت انفرادی برگزار می شود و از این نظر هیچ مانعی وجود ندارد.
ایشان در پایان خاطر نشان کردند: مردم با دعا و راز و نیاز با پروردگار می توانند مشکلات خود و جوامع انسانی را حل و فصل کنند.
ویژه برنامه افطار رادیو ایران با نام قرار آسمانی در ماه مبارک رمضان هر روز ساعت 19:30 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع