در انتخاب اعضای تیم ملی، ملاک اصلی، حضور در رقابت های جام جهان پهلوان تختی بوده است

سخنگوی تیم ملی کشتی فرنگی ایران گفت: علیرضا نجاتی، محمد گرایی، سعید عبدولی، و امیر قاسمی چهار کشتی گیر ایرانی، از همان ابتدا قرار حضور در رقابت های قهرمانی آسیا را نداشتند.

1398/11/27
|
10:55

اعضای تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابت های عصر روز شنبه 26 بهمن ماه راهی کشور هند شدند.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، علیرضا لرستانی قهرمان سابق تیم ملی کشتی فرنگی ایران در گفت و گو تلفنی با برنامه «ورزش ایران» به روند انتخاب اعضای تیم ملی کشتی انتقاد کرد.
به اعتقاد این پیشکسوت کشتی گزینش اعضای تیم باید انتخابی باشد نه انتصابی.
در بخش دیگر این گفت و گوی رادیویی «حسن رنگرز» سخنگوی تیم ملی کشتی فرنگی ایران به روی خط برنامه آمد و درباره روند انتخاب کشتی گیران برای شرکت در این مسابقات گفت: در انتخاب اعضای تیم ملی، ملاک اصلی، حضور در رقابت های جام جهان پهلوان تختی بوده است.
وی در ادامه با بیان اینکه علیرضا نجاتی در وزن 60 کیلوگرم، محمد گرویی در وزن 70 کیلوگرم، سعید عبدولی در وزن 82 کیلوگرم و امیر قاسمی دارنده سهمیه المپیک، چهار کشتی گیر ایرانی هستند که از همان ابتدا قرار حضور در این رقابت ها را نداشتند، خاطر نشان کرد: این چهار قهرمان ملی طبق قرارهای گذاشته شده باید در رقابت های بزرگ بین المللی حضور داشته باشند.
اطلاعات بیشتر را بشنوید.
برنامه «ورزش ایران» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 19:05 با اجرای حسین معتمد هاشمی و تهیه کنندگی احسان زارع از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع