روی موج رادیو ایران شنونده ویژه برنامه های دهه مبارک فجر باشید

همزمان با فرا رسیدن ایام دهه مبارکه فجر گروه جامعه رادیو ایران با پنج ویژه برنامه «صبح انقلاب»،«خانواده ای به نام ایران»،«ساده مثل صبح»،«روز خوب پیروزی» و «جشن حضور» مهمان خانه های مردم می شود.

1398/11/12
|
13:57

به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ «صبح انقلاب» جایگزین «سلام صبح بخیر» رادیو ایران شده ، و ساعت 6:35 به تهیه کنندگی شهاب نادری و آرمان ستوده و گویندگی سعید توکلی و میثم نیک نام پخش می شود. این ویژه برنامه که به دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهل و یک ساله اخیر می پردازد سعی می کند در قالب یک برنامه صبحگاهی با نشاط ، گوشه هایی از پیشرفت های کشور را در عرصه های مختلف به گوش شنوندگان برساند.
«خانواده ای به نام ایران» ویژه برنامه دیگری است که در ایام دهه فجر از رادیو ایران پخش می شود. این برنامه هر روز نقش یکی از استان ها را در پیروزی انقلاب اسلامی و وضعیت آن در چهل و یکمین سالگرد انقلاب را مورد بررسی قرار می دهد. «خانواده ای به نام ایران» ایام دهه فجر ساعت 9:00 به تهیه کنندگی زهرا قائدی و گویندگی فاطمه آل عباس گوینده از رادیو ایران پخش می شود.
برنامه «ساده مثل صبح» صبح روز 22 بهمن پخش می شود و با ایجاد فضایی حماسی، سعی در دعوت مردم برای حضور در راهپیمایی خواهد داشت، این برنامه ساعت 6:35 به تهیه کنندگی رامین جواد پور و گویندگی حسین خداداد بیگی از رادیو ایران تقدیم علاقمندان خواهد شد.
«روز خوب پیروزی» ویژه برنامه دیگری است که به راهپیمایی 22 بهمن و مراسم پیروزی سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی اختصاص دارد ، و مراسم راهپیمایی چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را انعکاس می دهد.
در این برنامه تلاش بر این است که با تجهیز گروه های مختلف گزارشگری، راهپیمایی بزرگ مردم تهران را پوشش داده شود، به همین منظور ده گروه از گزاشگران رادیو ایران با حضور در تمامی مسیرهای راهپیمایی در جشن پیروزی انقلاب شرکت خواهند کرد.پخش سخنرانی مراسم، ارتباط استودیو به استودیو با مراکز استان ها نیز از دیگر بخش های برنامه است.
از ویژگی های این برنامه استفاده از ظرفیت شبکه گسترده رادیو ایران «ایرانیاران» است که گزارش های مردمی را از نقاط مختلف ایران ارسال خواهند کرد. همچنین یک تیم گزارشگر با حضور در جایگاه مراسم وظیفه پوشش رویدادها را در این بخش از مراسم بر عهده خواهند داشت. آرمان ستوده تهیه کنندگی این برنامه را بر عهده دارد.
«جشن حضور» نام آخرین ویژه برنامه است که عصر روز 22 بهمن از رادیو ایران پخش می شود. در این برنامه بازتاب حضور مردم در چهل و یکمین سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی مورد تحلیل و بررسی قرارخواهد گرفت.
بررسی اخبار خبرگزاری های داخلی و خارجی و انعکاس نظرات کارشناسان در این باره از دیگر بخش های برنامه خواهد بود.
گفتنی است حسین عارفی تهیه کننده و محمدرضا درویش گوینده برنامه هستند.

دسترسی سریع