«پروانگی» نمایشگاهی از فرهاد ایرانی برای کمک به زندانیان جرائم مالی

فرهاد ایرانی عکاس هنرمند کشورمان در گفت و گو با رادیو ایران گفت: امیدوارم به کمک مردم نیکوکار بتوانیم آثار را با قیمت بالا به فروش برسانیم و با این اقدام سهم مهم و ارزنده ای را در آزادسازی زندانیان جرائم مالی ایفا کنیم.

1398/08/08
|
11:33

فرهاد ایرانی یکی از عکاسان هنرمند کشورمان و چهره محبوب و به یادماندنی برنامه «ماه عسل» از هشتم تا دهم آبان ماه در برج میلاد تهران نمایشگاهی از آثار خود را برگزار می کند
این نمایشگاه که 100 درصد عواید حاصل از آن صرف آزاد سازی زندانیان جرائم مالی می شود در این سه روز از ساعت 16:00 تا 22:00 پذیرای خیرین نیکوکار و هنردوستان خواهد بود.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، تینا میرکریمی گزارشگر رادیو ایران برای شرح بیشتر جزئیات این نمایشگاه با فرهاد ایرانی گفت و گویی اختصاصی انجام داده است.
فرهاد ایرانی هنرمند عکاس در گفت و گو با رادیو ایران در این باره گفت: از آنجا که کمک به زندانیان جرائم مالی یکی از دغدغه های برنامه «ماه عسل» به تهیه کنندگی احسان علیخانی بود این نمایشگاه را طی این سه روز با این هدف برگزار می کنم.
وی در ادامه افزود: قرار بر این بود این نمایشگاه سال گذشته برپا شود اما برخی بدقولی ها زمان برگزاری را با یکسال تاخیر روبرو کرد.
چهره محبوب برنامه ماه عسل در بخش دیگر صحبت هایش خاطر نشان کرد: امیدوارم به کمک مردم نیکوکار بتوانیم آثار را با قیمت بالا به فروش برسانیم و با این اقدام سهم مهم و ارزنده ای را در آزادسازی زندانیان جرایم مالی ایفا کنیم.
گفتنی است، این گفت و گو روز سه شنبه هفتم آبان در سالروز شهادت امام رضا (ع) بین ساعت 6:00 تا 6:30 در ویژه برنامه «عشق نام دیگر توست» از رادیو ایران پخش شد.

دسترسی سریع