از دور عاشقان تا حرفی از نام تو

ویژه برنامه های رادیو ایران در سالروز ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع)

1398/02/30
|
14:09

به گزارش شبکه رادیویی ایران، همزمان با سالروز ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع) رادیو ایران ویژه برنامه های «دور عاشقان» و «حرفی از نام تو» را تقدیم می کند.
حسین معصومی تهیه کننده برنامه دور عاشقان گفت: کلیدواژه برنامه کریم است.
وی افزود: ما در برنامه با حضور حجت الاسلام امین کثیری سعی می کنیم نمونه و مصداق کریم و کرامت را در زندگی امروز بررسی کنیم. همچنین در این برنامه قسمت های نمایشی توسط مهدی طهماسبی اجرا می شود.
گفتنی است دور عاشقان دوشنبه 30 اردیبهشت بعد از خبر ساعت 23:00 با اجرای حسن همایی و گزارشگری مهدیه پهلوانی از رادیو ایران پخش می شود.
حرفی از نام تو، ویژه برنامه دیگری به تهیه کنندگی سعید مبشری است.
مبشری گفت: ما در حرفی از نام تو سعی می کنیم به دنبال کرامت های غیر مالی باشیم و در دنیای امروز نمونه هایی را از کریمی و کرامت عنوان کنیم که نیاز به حمایت مالی ندارد و در این برنامه حجت الاسلام علی سعیدیان کارشناس برنامه اثرات جود و کرم را در زندگی بررسی می کند.
وی ادامه داد: در بخش های مختلف برنامه گزارش هایی از گیتی محمدی و بررسی ادبیات قرآنی توسط علیرضا فتحی پور خواهیم داشت و بخش شنیدنی را با حضور پدر سجاد احسان پور که یک هفته پیش از مرگ دلخراش خود در حادثه دانشگاه، با حضور در ستاد دیه اقدام به آزاد کردن یک زندانی دیه کرده بود، را نیز خواهیم داشت.
گفتنی است حرفی از نام تو با اجرای بتول نجفی سه شنبه 31 اردیبهشت ساعت 9:00 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع