قدم زدن در خیابان ایران با یاد شهدا و رشادت های مدافعان وطن

خیابان ایران این هفته همزمان با روز ارتش به موضوع پشتوانه می پردازد.

1398/01/28
|
13:56

به گزارش شبکه رادیویی ایران، خیابان ایران با محوریت روایت خاطرات پدران و مادران شهید، هر هفته از رادیو ایران تقدیم مخاطبان میشود.
این برنامه که در گروه تاریخ و دفاع مقدس رادیو ایران تهیه می شود هر هفته با حضور در جمع خانواده یکی از شهدا و یا با حضور بر مزار شهدا به گفتگو با خانواده شهدا و ثبت صوتی خاطرات آنان می پردازد.
خیابان ایران با مصادیق مختلفی همچون پل، قهرمان، رضایت، تاریخ، کتاب و مفاهیمی از این دست هر هفته به بررسی وجوه مختلف و ابعاد حماسه های سال های دفاع مقدس میپردازد.
همزمان با روز ارتش جمهوری اسلامی ایران ، برنامه خیابان ایران به مرور خاطرات ایستادگی، جانفشانی و ایثار کسانی خواهد پرداخت که پشتوانه امنیت امروز این سرزمین هستند.
این برنامه پنجشنبه 29 فروردین به خاطرات مادر شهید محمد طاووسی اختصاص یافته است. همچنین خاطرات علی محمدی از رزمندگان سال های دفاع مقدس از دیگربخش های شنیدنی این برنامه است.
خیابان ایران هر پنجشنبه از ساعت 21:30 با بخش های مختلفی همچون کوچه ملی(خاطرات پدران و مادران شهدا) موج ملی (گزارش مردمی) خاطرات ملی (خاطرات ایثارگران و ..) به تهیه کنندگی کیاناز کاوه و نویسندگی فرزانه عرفانی تبار و با گزارش های مهدیه رحیمی و نوید دانشور تقدیم مخاطبان می شود.

دسترسی سریع