اتحاد مردم و مسئولین در بحران سیل اخیر در کشور

به گزارش شبکه رادیویی ایران ، برنامه بحث روز به بررسی عوامل پدیدآورنده سیل اخیر در کشور و چگونگی حل این بحران میپردازد

1398/01/21
|
10:35

وقوع سیل و زلزله و حوادث طبیعی اتفاقی غیرقابل اجتناب است اما در این بین تردیدی نیست که باید در مقابل عزت، شرافت، فضیلت و اوج همدردی، همدلی، همیاری و ایثار ایرانیان سر تعظیم فرود آورد.
وقوع سیل در برخی استان های کشور بار دیگر، آزمونی ملی همدلی و همیاری از سوی مردم و مسئولین را به نمایش گذاشته است.
در همین راستا برنامه بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران طی چند برنامه و گفتگو با کارشناسان و صاحب نظران به بررسی و تبیین علت های و روش های حل این بحران خواهد پرداخت .
در این برنامه سردار احمد اخوان مهدوی، فرمانده بهداری نیروی زمینی سپاه، شاهین فتحی معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر در برنامه حاضر می شوند و همچنین ، دکتر زهرایی رییس سازمان بسیج سازندگی کشور و بهنام سعیدی معاون و سخنگوی سازمان مدیریت بحران به صورت تلفنی به بررسی عملکرد مسئولین در سیل اخیر و راهبردهای برون رفت از این چالش و به ویژه نقش همدلی و همیاری مردم در حل این بحران و سواستفاده هایی که دشمنان خارجی از بحران های داخلی می کنند می پردازند ،
چگونگی مدیریت این بحران و فواید استفاده از گروه های جهادی و مردمی و این که چگونه میتوان از بروز حوادث غیرمترقبه پیشگیری کرد برخی دیگر از محورهای برنامه بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران است .
گفتنی است ، بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران روز چهارشنبه 21 فروردین ساعت 12:30 از رادیو ایران موج اف ام ردیف 90 مگاهرتز به سردبیری جهانگیر پیری و اجرای دکتر محمد رضا قربانی از این شبکه رادیویی تهیه و پخش می شود.
دوستان و علاقمندان به برنامه های سیاسی و دفاعی می توانند نظرات ؛ سوالات و دیدگا ه های خود را از طریق شماره تلفن های 22040086 – 22050009 و شماره پیام گیر 30000900 اعلام نمایند.

دسترسی سریع