دو ویژه برنامه از رادیو ایران در سالروز شهادت حضرت فاطمه (س)

دو ویژه برنامه «عشق نام دیگر توست» و «به نام عشق» در سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) از رادیو ایران پخش می شود.

1397/11/17
|
14:34

حضرت فاطمه زهرا (س) یکی از درخشان ترین چهره های والای انسانی و نمونه کامل خلقت پروردگار در قالب زن است و در تمام ابعاد زندگی الگو و نمونه ای کامل از یک انسان والا است.
همزمان با فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) رادیو ایران با دو ویژه برنامه «عشق نام دیگر توست» و «به نام عشق» مهمان خانه های مردم می شود.
به گزارش شبکه رادیویی ایران، «عشق نام دیگر توست»، عنوان برنامه ای است که به جنبه های زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) می پردازد و این موضوع را در گفت و گو با حجت الاسلام و المسلمین شیروانی مورد بررسی قرار می دهد.
گفت گو با گیتی نژاد خیر حوزه مدرسه سازی در مناطق محروم و پخش گزارش های مردمی از دیگر بخش های برنامه است.
گفتنی است، برنامه «عشق نام دیگر توست» روز شنبه بیستم بهمن ساعت 17:00 تا 19:00 به تهیه کنندگی متین السادات فیروزی و گویندگی لیلا صفری و حامد نجم الهدی از رادیو ایران پخش می شود.
رادیو ایران علاوه بر پخش عشق نام دیگر توست، ویژه برنامه به نام عشق را نیز به روی آنتن می برد.
این برنامه که اختصاص به سبک زندگی حضرت زهرا (س) دارد، با حجج الاسلام والمسلمین فرضی، ماندگاری، میرلوحی در این خصوص گفت و گو می کند.
گزارش های مردمی، گفت و گو با شاعران آیینی چون صابر خراسانی و سیدحمیدرضا برقعی از دیگر بخش های برنامه است.
برنامه «به نام عشق» روز جمعه نوزدهم بیستم بهمن ساعت 19:05 و شنبه بیست و یکم بهمن ساعت 9:30 به تهیه کنندگی حسین معصومی و اجرای مهدی طهماسبی و حامد نجم الهدی از رادیو ایران بر روی موج اف ام ردیف 90 مگاهرتز و موج ای ام ردیف ای ام از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع