همگام با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

روی موج رادیو ایران همراه شنونده ویژه برنامه های دهه مبارکه فجر باشید.

1397/11/10
|
11:04

همزمان با فرا رسیدن ایام دهه مبارکه فجر گروه جامعه رادیو ایران با پنج ویژه برنامه مهمان خانه های مردم می شود.
غلامرضا بحیرایی مدیر گروه جامعه رادیو ایران با اعلام این مطلب افزود: یکی از برنامه هایی که در روزهای دهه مبارک فجر تقدیم علاقمندان می شود، «خانواده ای به نام ایران» نام دارد. این برنامه که با همکاری مراکز استان ها تهیه شده است، هر روز نقش یکی از استان ها را در پیروزی انقلاب اسلامی و وضعیت آن در چهل سالگی انقلاب را مورد بررسی قرار می دهد.
لازم به یادآوری است، در این برنامه تیمی از برنامه سازان هر روز میهمان برنامه خواهند بود.
این برنامه ایام دهه فجر ساعت 9:00 به تهیه کنندگی متین السادات فیروزی و گویندگی فاطمه آل عباس گوینده از رادیو ایران پخش می شود.
وی در ادامه به ویژه برنامه «صبح انقلاب» اشاره کرد و گفت: این ویژه برنامه که به دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهل ساله اخیر می پردازد سعی می کند در قالب یک برنامه صبحگاهی با نشاط ، گوشه هایی از پیشرفت های کشور را در عرصه های مختلف به گوش شنوندگان برساند.
این برنامه که جایگزین «سلام صبح بخیر» رادیو ایران است، ساعت 6:30 به تهیه کنندگی شهاب نادری و آرمان ستوده و گویندگی سعید توکلی و نوید نوروزی از رادیو ایران پخش می شود.
بحیرایی در بخش دیگر صحبت هایش به برنامه ساده مثل صبح پرداخت و افزود: این برنامه که صبح روز 22 بهمن پخش می شود و با ایجاد فضایی حماسی، سعی در دعوت مردم برای حضور در راهپیمایی خواهد داشت، ساعت 6:30 به تهیه کنندگی رامین جواد پور و گویندگی حسین خداداد بیگی از رادیو ایران تقدیم علاقمندان خواهد شد.
مدیر گروه جامعه رادیو ایران در بخش دیگر نیز درباره برنامه «روز خوب پیروزی» گفت: این ویژه برنامه که اختصاص به راهپیمایی 22 بهمن و مراسم سالگرد انقلاب اسلامی دارد مراسم راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را انعکاس می دهد.
وی ادامه داد: در این برنامه سعی می شود با تجهیز گروه های مختلف گزارشگری، راهپیمایی بزرگ مردم تهران پوشش دهد، به همین منظور ده گروه از گزاشگران رادیو ایران با حضور در تمامی مسیرهای راهپیمایی در جشن پیروزی انقلاب شرکت خواهند کرد.پخش سخنرانی مراسم، ارتباط استودیو به استودیو با مراکز استان ها نیز از دیگر بخش های برنامه است.
غلامرضا بحیرایی در بخش دیگر به ویژگی بارز این برنامه اشاره کرد و گفت: از ویژگی های این برنامه استفاده از ظرفیت شبکه گسترده رادیو ایران «ایرانیاران» است که گزارش های مردمی را از نقاط مختلف ایران ارسال خواهد کرد. همچنین یک تیم گزارشگر با حضور در جایگاه مراسم وظیفه پوشش رویدادها را در این بخش از مراسم بر عهده خواهند داشت.
آرمان ستوده تهیه کنندگی این برنامه را بر عهده دارد.
مدیر گروه جامعه رادیو ایران در پایان صحبت هایش به برنامه «جشن حضور» اشاره کرد و در این باره گفت: در این برنامه بازتاب حضور مردم در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مورد تحلیل و بررسی خواهد گرفت.
بررسی اخبار خبرگزاری های داخلی و خارجی و انعکاس نظرات کارشناسان در این باره از دیگر بخش های برنامه خواهد بود.
گفتنی است، حسین عارفی تهیه کننده و محمدرضا درویش گوینده برنامه هستند.

دسترسی سریع