رادیو ایران سرمایه ای ارزشمند در حوزه رسانه است

روز گذشته معاون صدای جمهوری اسلامی ایران با جمعی از مدیران و برنامه سازان و تهیه کنندگان رادیو ایران دیدار داشت.

1397/09/20
|
16:22

به گزارش روابط عمومی رادیو ایران، دکتر حمید شاه آبادی معاون صدای جمهوری اسلامی ایران، در حضور جمعی از مدیران و برنامه سازان و تهیه کنندگان رادیو ایران گفت: رادیو ایران سرمایه ای ارزشمند در حوزه رسانه است.
معاون صدا در ابتدا ضمن ابراز خرسندی از حضور در این نشست پیرامون رسیدن به افق های روشن در رادیو ایران گفت: اگر قرار باشد به چشم انداز عالی و افق های روشن رسیده و طراز رادیو را ارتقاء دهیم، باید بهترین ها را کنار هم گرد آوریم و بدانیم با چه امکاناتی باید برای رسیدن به هدف نهایی این رسانه تلاش کنیم که شکر خدا این مهم در رادیو ایران اتفاق افتاده است.
وی در ادامه با بیان اینکه امروزه وظیفه خطیر و جدی بر دوش تهیه کنندگان قرار دارد، تصریح کرد: از ظرفیت های خوب رادیو ایران وجود مدیران و تهیه کنندگان ارزشمند است که آشنا به امور و مطلع از کار فرهنگی هستند.
دکتر شاه آبادی در ادامه ضمن تأکید بر فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه رسانه ملی باید به رسانه مرجع برای آحاد جامعه تبدیل شود، خاطرنشان کرد: تبدیل شدن به رسانه مرجع برای رادیو ایران امری شدنی است. اینکه آحاد جامعه رادیو را رسانه ای صریح، صادق، امین، دل نشین وگرم بدانند، به عهده مدیران و برنامه سازان کوشای رادیوست که تاکنون نیز کارهای بسیار بزرگی در این زمینه انجام شده است.
معاون صدا اظهار داشت: رادیو ایران رسانه مقبول و مورد اعتماد است که باید برای حفظ این ویژگی ها مدیران و برنامه سازان این شبکه تلاش مضاعفی داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه وظیفه و رسالت تهیه کنندگان برای تحقق رسانه مرجع بسیار سنگین و بزرگ است، عنوان کرد: برای رسیدن به این مهم باید مبنا و معیار داشته باشیم و همه ابعاد را به صورت جدی مد نظر قرار دهیم، زیرا از سویی این انتظار وجود دارد تا تعداد شنونده ها بر اساس سلایق و علایق مخاطب افزایش یابد و در همین راستا باید متذکر شد هر چند افزایش آمار کمی رادیو مد نظر است اما رسالت شما افزایش کیفیت برنامه ها، تربیت نسل جدید و تحقق سبک زندگی بر مدار فرهنگ و تعلقات واقعی کشور است به همین خاطر حتما نیاز و مصلحت مخاطب را بشناسید.
این وجوه را در کنار هم و در لحظه جمع کرده و سرعت عمل داشته باشید تا با دانش لازم، در لحظه تصمیم بگیرید و آنتن را مدیریت کنید.

دسترسی سریع