از همه توان و ظرفیت ابوالفضل زرویی نصر آباد استفاده نشد

برادر ابوالفضل زرویی نصر آباد در گفت و گو با کافه هنر رادیو ایران گفت

1397/09/14
|
13:05

به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ «محمد زرویی نصر آباد» برادر «زنده یاد ابوالفضل زرویی نصر آباد شاعر و طنزپرداز بنام کشور در گفت و گو با برنامه «کافه هنر» درباره نحوه و چگونگی درگذشت ابوالفضل زرویی نصر آباد شاعر و طنز پرداز گفت: برادرم استاد نصر آباد تنها زندگی می کرد. او که از چند سال پیش دچار بیماری قلبی شده بود و عمل جراحی نیز داشت، طی روزهای گذشته وضعیت نامساعدی پیدا کرد تا آنکه پس از یک روز و نیم بی خبری و تماس های پی در پی، کنار میز کاری اش از این دنیا رفت و به دیار حق شتافت.
وی در ادامه با بیان یاد و خاطره ای از استاد نصر آباد، افزود: کمتر از یک ماه گذشته که برای دیدار او رفته بودم رو به من کرد و گفت " اگر روزی آمدی و دیدی از این دنیا رفته ام بلافاصله مرا دفع نکن، چون ممکن است سکته ای باشد و هنوز زنده باشم".
وی در بخش دیگر درباره پیام تسلیت سیدمهدی شجاعی از نویسندگان کشورمان که به مسئولان فرهنگی کشور گفته بود؛ »شما پیام تسلیت ندهید و برای خودتان آبرو نخرید» و بی توجهی ها به این شاعر طنز پرداز یادآور شد: اگر چه او در گردهمایی های حوزه هنری و امثال آن مورد توجه بود اما در مجموع آن طور که باید و شاید به او توجه نشد.
محمد زرویی نصر آباد همچنین در ادامه گفت : از تمام ظرفیت برادرم استفاده نشد چون زمانی که در حوزه هنری مسئولیت داشت چندین طرح بزرگ از جمله شهر طنز داشت که به دلیل مسائل بودجه ای محقق نشد.
برادر زنده یاد ابوالفضل زرویی نصر آباد همچنین تصریح کرد : با توجه به اینکه با او همراهی نشد، متاسفانه طرح های او در حوزه طنز به دست فراموشی سپرده شد.
محمد زرویی نصر آباد در پایان گفت : برادرم همیشه گله می کرد و می گفت : وقتی جوان بودیم می گفتند باید در کنار مقامات تصمیم گیر، مشاوران باتجربه باشند و وقتی به پیری رسیدیم گفتند باید در کنار مقامات، مشاوران جوان باشند. با این رویه او تصمیم گرفت در حاشیه باشد.

دسترسی سریع