پای فوتبالیست ها و بازیگران هم به دو صفر طنز باز می شود

نقد مسائل مختلف جامعه با زبان طنز در برنامه دو صفر طنز

1397/09/13
|
14:19

به گزارش روابط عمومی رادیو ایران ، احسان زارع تهیه کننده برنامه دو صفر طنز گفت: این هفته ما در برنامه میزبانِ یک بازیگر سینما و تلویزیون و یک پیشکسوت فوتبالیست هستیم .
شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون که بیشتر با هنرمندی در مجموعه های طنز شناخته شده است این روزها کمترکار طنز بازی می کند. دو صفر طنز با همین موضوع با شقایق دهقان پنج شنبه 15 آذر گفت و گو خواهد کرد و دلیل این کم کاری در حوزه طنز را می پرسد.
زارع افزود: مهمان دیگر برنامه، سیروس دین محمدی است. پیشکسوت باشگاه استقلال که از علاقه مساویش به دو تیم استقلال و تراکتور سازی می گوید.
زارع ادامه داد: در کنار مهمان های برنامه، مجله صوتی با ستون های مختلف و متنوع مثل ستون "توپ و بیل" ستون "ترند و پرند" و ستون "صدای مسئول" و غیره داریم.
وی گفت: در این برنامه شخصیت های مختلفی حضور دارند از جمله "منبع آگاه" که وی پشت پرده بسیاری از اتفاقات و اختلاس های بزرگ است.
گفتنی است ویژه برنامه دو صفر طنز پنج شنبه ها ساعت 20:00 با اجرای علی زراندوز، و هنرمندی: رادمان غروی و عماد شمس الله، و به قلم: حمید پارسا،باران سیدی، بهار نام آور،سپیده داداشی، بشیر اسماعیلی و مجید اجاق لو از رادیو ایران روی موج FM ردیف 90 مگاهرتز و موج AM ردیف 558 کیلوهرتز پخش می شود.

دسترسی سریع